• Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l

Kod towaru: 9091920

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 240,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do pielęgnacji wszystkich błyszczących powierzchni takich jak marmur, granit, kamień naturalny czy kamionka szlachetna. Oasis Pro Floor wyróżniają przede wszystkim silne właściwości nabłyszczające oraz nowatorska technologia nawilżania, która sprawi, że preparat sprawdzi się perfekcyjnie nawet w przypadku mycia podłóg mikroporowatych i szorstkich.

Wyposażona w aktywne składniki, błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym również wszystkie tłuste osady, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku.

Dodatkowo, Oasis Pro Floor zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą wonią. Stosowanie tak silnie skoncentrowanego preparatu wyraźnie zwiększy wydajność dozowania, gwarantując utrzymanie wysokiego poziomu czystości w przystępnej cenie oraz zredukowanie odpadów pozostałych po wykorzystaniu opakowań z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Roztwór lub koncentrat preparatu nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, którą w kolejnym kroku należy wyczyścić np. za pomocą mopa. Przy trudnych zabrudzeniach przed czyszczeniem należy pozostawić preparat na powierzchni na około 5-10 minut.

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Sugerowany poziom stężenia to od 0,25% do 2% w stosunku do całej objętości czystej wody. Stężenie należy dostosować do obecnego stopnia zabrudzeń i twardości wody. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń i korzystanie ze środka w formie koncentratu, jednak obie czynności wymagają użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.


Parametry

Pojemność:2 l