• Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l

Kod towaru: 9091920

Cena brutto 221,15

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro Floor – Środek do mycia podłóg błyszczących – 2 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do pielęgnacji wszystkich błyszczących powierzchni takich jak marmur, granit, kamień naturalny czy kamionka szlachetna. Oasis Pro Floor wyróżniają przede wszystkim silne właściwości nabłyszczające oraz nowatorska technologia nawilżania, która sprawi, że preparat sprawdzi się perfekcyjnie nawet w przypadku mycia podłóg mikroporowatych i szorstkich.

Wyposażona w aktywne składniki, błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym również wszystkie tłuste osady, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku.

Dodatkowo, Oasis Pro Floor zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą wonią. Stosowanie tak silnie skoncentrowanego preparatu wyraźnie zwiększy wydajność dozowania, gwarantując utrzymanie wysokiego poziomu czystości w przystępnej cenie oraz zredukowanie odpadów pozostałych po wykorzystaniu opakowań z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Roztwór lub koncentrat preparatu nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, którą w kolejnym kroku należy wyczyścić np. za pomocą mopa. Przy trudnych zabrudzeniach przed czyszczeniem należy pozostawić preparat na powierzchni na około 5-10 minut. Podczas używania środka w formie nierozcieńczonego koncentratu sugerowane jest korzystanie z odzieży ochronnej np. rękawiczek. Proponowane, optymalne stężenie środka to około 0,25% do 2% koncentratu w stosunku do całej objętości wody. Poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzeń oraz poziomu twardości wody.


Parametry

Pojemność:2 l