• Ecolab Oasis Pro Glass – Preparat do mycia powierzchni szklanych – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro Glass – Preparat do mycia powierzchni szklanych – 2 l

Kod towaru: 9091820

Cena brutto 262,10

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro Glass – Preparat do mycia powierzchni szklanych – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro Glass – Preparat do mycia powierzchni szklanych – 2 l

Wysokiej jakości, profesjonalnego zastosowania środek marki Ecolab do czyszczenia różnego rodzaju szklanych powierzchni np. szyb czy luster. Wyjątkowo silne właściwości nawilżające i nabłyszczające preparatu sprawdzą się idealnie w takich miejscach jak szpitale, centra handlowe czy biura.

Szybko odparowująca receptura na bazie alkoholu środka nie wymaga polerowania. W ekonomiczny sposób nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku. Preparat pomoże również w zabezpieczeniu powierzchni przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. Dodatkowo, preparat Oasis Pro Glass jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Środek stanowi niezawodne wsparcie zwłaszcza w pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu ruchu. Silny koncentrat preparatu wyraźnie poprawi wydajność dozowania, gwarantując utrzymujący się przez długi czas wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat nanieść bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię, bądź na gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz pożądany obszar. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie wytrzyj suchą ściereczką. Podczas używania środka w formie nierozcieńczonego koncentratu sugerowane jest korzystanie z odzieży ochronnej np. rękawiczek. Proponowane, optymalne stężenie środka to około 0,25% do 2% koncentratu w stosunku do całej objętości wody. Poziom stężenia należy dostosować do stopnia zabrudzeń oraz poziomu twardości wody.


Parametry

Pojemność:2 l