• Ecolab Oasis Pro Multi – Uniwersalny preparat do mycia powierzchni – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro Multi – Uniwersalny preparat do mycia powierzchni – 2 l

Kod towaru: 9091900

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 289,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro Multi – Uniwersalny preparat do mycia powierzchni – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro Multi – Uniwersalny preparat do mycia powierzchni – 2 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do pielęgnacji rożnego rodzaju powierzchni wodoodpornych takich jak szkło, grani czy stal nierdzewna. Oasis Pro Multi wyróżnia przede wszystkim zaawansowana, nowatorska nanotechnologia dzięki której preparat zagwarantuje długotrwały efekt.

Błyskawicznie odparowująca receptura nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia i nada powierzchniom nieskazitelny połysk bez smug, ale także pozostawi po sobie specjalną warstwę ochronną, która zapobiegnie gromadzeniu się kurzu i kamienia.

Dodatkowo, Oasis Pro Multi zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą wonią. Stosowanie tak silnie skoncentrowanego preparatu wyraźnie zwiększy wydajność dozowania, gwarantując utrzymanie wysokiego poziomu czystości w przystępnej cenie oraz zredukowanie odpadów po zużytych opakowaniach z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Roztwór lub koncentrat preparatu należy bezpośrednio lub za pomocą ściereczki nanieść na mytą powierzchnię. Następnie należy wyczyścić powierzchnie, po czym wytrzeć wszystko do sucha przy użyciu ściereczki.

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Sugerowany poziom stężenia to od 3 do 8% w stosunku do całej objętości czystej wody. Stężenie należy dostosować do obecnego stopnia zabrudzeń i twardości wody. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.


Parametry

Pojemność:2 l