• Ecolab Oasis Pro Toilet – Preparat do mycia muszli toaletowej – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro Toilet – Preparat do mycia muszli toaletowej – 2 l

Kod towaru: 9091880

Cena brutto 270,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro Toilet – Preparat do mycia muszli toaletowej – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro Toilet – Preparat do mycia muszli toaletowej – 2 l

Profesjonalny preparat marki Ecolab do czyszczenia muszli WC, który stanowi nieocenioną pomoc w walce z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, takimi jak osady z kamienia wodnego czy uryny.

Silnie skoncentrowana receptura Oasis Pro Toilet bardzo szybko usunie wszystkie nagromadzone zanieczyszczenia, w tym także organiczne, a także pomoże pozbyć się bakterii i wirusów z powierzchni muszli. Dodatkowo, lepka konsystencja preparatu utrzyma się o wiele dłużej na ściankach chroniąc toaletę przed powstawaniem zanieczyszczeń w przyszłości.

Preparat marki Ecolab zadba o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed zabrudzeniami, ale także zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią. Skoncentrowana receptura preparatu zapewni wysoką wydajność, gwarantującą kompleksową troskę o czystość w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Rozprowadź roztwór preparatu na powierzchni muszli i pozostaw na 5 minut, a następnie wytrzyj deskę sedesową przy użyciu wilgotnej ściereczki. Na koniec spłucz wodą. Podczas stosowania nierozcieńczonego koncentratu produktu zalecane jest zachowanie ostrożności i korzystanie z odzieży ochronnej.


Parametry

Pojemność:2 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!