• Ecolab Oasis Pro White Cotton – Preparat do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów – 2 l - Higiena.NET

Ecolab Oasis Pro White Cotton – Preparat do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów – 2 l

Kod towaru: 9091840

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 621,55

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Oasis Pro White Cotton – Preparat do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów – 2 l

Opis

Ecolab Oasis Pro White Cotton – Preparat do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów – 2 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do eliminowania przykrych zapachów. Stanowi nieocenioną pomoc wszędzie tam, gdzie pożądane jest kompleksowe poczucie czystości.

Receptura Oasis Pro White Cotton nie tylko błyskawicznie pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów, ale także wypełni Twoje przestrzenie utrzymującą się przez bardzo długi czas, odprężającą, świeżą wonią, poprawiając tym samym jakość powietrza i dopełniając wrażenia czystości. Dodatkowo, środek sprawdzi się perfekcyjnie także podczas odświeżania mebli np. foteli oraz neutralizowania uporczywych zapachów tkanin, których nie sposób pozbyć się za pomocą klasycznych metod.

Silnie skoncentrowany skład preparatu wyraźnie zwiększy wydajność dozowania, gwarantując utrzymanie wysokiego poziomu czystości w przystępnej cenie oraz zredukowanie odpadów po zużytych opakowaniach z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Aby uzyskać przyjemny zapach należy rozpylić jedną lub dwie dawki odświeżacza w odniesieniu do wielkości pomieszczenia. Podczas stosowania środka na tkaninie, należy rozpylić preparat z odległości około 30 cm.

Środek wymaga rozcieńczania. Najbardziej efektywnie działa w połączeniu z systemem dozującym marki Ecolab, dzięki któremu bez wysiłku dostosujesz siłę koncentratu do indywidualnych potrzeb. Sugerowany poziom stężenia to od 3 do 8% w stosunku do całej objętości czystej wody. Stężenie należy dostosować do intensywności przykrego zapachu i twardości wody. Możliwe jest także rozpuszczanie bez użycia specjalistycznych urządzeń, jednak wymaga użycia odzieży ochronnej, przede wszystkim rękawic oraz osłony oczu.


Parametry

Pojemność:2 l