• Ecolab P3 Clint KF 200 – Preparat do mycia powierzchni i pojazdów – 22 kg - Higiena.NET

Ecolab P3 Clint KF 200 – Preparat do mycia powierzchni i pojazdów – 22 kg

Kod towaru: 2300790

Cena brutto 539,00

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab P3 Clint KF 200 – Preparat do mycia powierzchni i pojazdów – 22 kg

Opis

Ecolab P3 Clint KF 200 – Preparat do mycia powierzchni i pojazdów – 22 kg

Przeznaczony do profesjonalnego zastosowania alkaliczny preparat marki Ecolab do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni. Środek stanowi nieocenioną pomoc w walce z nawet najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami, takimi jak plamy oleju, kurz oraz olej. Sprawdzi się perfekcyjnie na takich materiałach jak stal nierdzewna czy powierzchnie lakierowane.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu w ekonomiczny sposób nie tylko usunie nawet najtrudniejsze zabrudzenia, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug, ale także nada powierzchniom blasku i pomoże w zabezpieczeniu ich przed zanieczyszczeniami wynikającymi z dalszej eksploatacji. P3 Clint KF 200 jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu dla mytych powierzchni, nie pozostawia zarysowań i chroni przed mikrouszkodzeniami.

Dodatkowo, preparat marki Ecolab zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez długi czas świeżą wonią. Silny koncentrat preparatu może być stosowany w niskim stężeniu, dzięki czemu wystarczy na wiele dozowań. Nie tylko gwarantuje to wysoki poziom higieny w przystępnej cenie, ale także ogranicza ilość odpadów.


Zastosowanie

P3 Clint KF 200 nadaje się m.in. do mycia pojazdów, podłóg warsztatów i garaży, silników oraz do ogólnego czyszczenia powierzchni. Preparat należy stosować w roztworze z ciepłą wodą. Po umyciu powierzchni za pomocą środka należy dokładnie spłukać wszystko wodą.


Parametry

Pojemność:22 kg