• Ecolab P3 Riksan – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l - Higiena.NET

Ecolab P3 Riksan – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l

Kod towaru: 2252730

Cena brutto 98,50

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab P3 Riksan – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l

Opis

Ecolab P3 Riksan – Preparat do czyszczenia sanitariatów – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat do czyszczenia powierzchni i urządzeń sanitarnych, np. muszli sedesowych, umywalek, kabin prysznicowych czy wanien.

Silnie skoncentrowana receptura Ecolab Riksan w bardzo wydajny sposób usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia. Preparat wyposażony został w specjalną recepturę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu pozbędzie się osadów z twardej wody, śladów mydła, uryny oraz innych zanieczyszczeń często spotykanych w łazienkach.

Preparat marki Ecolab zadba kompleksowo o wysoki poziom higieny w Twojej toalecie. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy łazienkę przed zabrudzeniami i bakteriami, ale także zagwarantuje czyszczonym powierzchniom połysk bez smug. Dodatkowo, środek zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią.


Zastosowanie

Preparat do zastosowania jedynie na powierzchniach i obiektach odpornych na działanie kwasu. Spryskaj preparatem gąbeczkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie czystą wodą.


Parametry

Pojemność:5 l