• Ecolab P3 Steril – Preparat myjąco-dezynfekujący – 5 l - Higiena.NET

Ecolab P3 Steril – Preparat myjąco-dezynfekujący – 5 l

Kod towaru: 2294790

Cena brutto 95,15

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab P3 Steril – Preparat myjąco-dezynfekujący – 5 l

Opis

Ecolab P3 Steril – Preparat myjąco-dezynfekujący – 5 l

Przeznaczony do profesjonalnego użytku płynny środek marki Ecolab do ręcznego mycia powierzchni i urządzeń. Stanowi nieocenioną pomoc w trosce o czystość w sektorze przemysłu spożywczego.

Alkaliczny preparat Ecolab P3 Steril w bardzo wydajny sposób usunie nawet najbardziej uciążliwe zabrudzenia, a zawarte w recepturze składniki antybakteryjnym wspomogą dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Sprawdzi się perfekcyjnie w przypadku czyszczenia tworzyw sztucznych i stali.

Preparat marki Ecolab zapewni wyjątkowo wysoki poziom higieny. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zabezpieczy czyszczone powierzchnie przed zabrudzeniami i bakteriami, ale także zagwarantuje połysk bez smug. Dodatkowo, środek zneutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią.


Zastosowanie

Nanieś preaparat na szczotkę lub ściereczkę za pomocą których umyjesz żądaną powierzchnię. Po wyczyszczeniu odczekaj chwilę, a następnie spłucz obficie czystą wodą. W przypadku mycia mniejszych elementów polecane jest zanurzenie ich w roztworze preaparatu z wodą.


Parametry

Pojemność:5 l