• Ecolab Pro Shine Special - Środek do pielęgnacji i konserwacji drewnianych mebli - 500 ml - Higiena.NET

Ecolab Pro Shine Special - Środek do pielęgnacji i konserwacji drewnianych mebli - 500 ml

Kod towaru: 3029990

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 68,60

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Pro Shine Special - Środek do pielęgnacji i konserwacji drewnianych mebli - 500 ml

Opis

Ecolab Pro Shine Special - Środek do pielęgnacji i konserwacji drewnianych mebli - 500 ml

Łatwy i szybki w obsłudze profesjonalny preparat do pielęgnacji mebli o niezwykle skutecznym działaniu. Nadaje się do czyszczenia wszelkiego rodzaju zabezpieczonych powierzchni drewnianych. Stanowi nieocenione wsparcie zarówno podczas codziennej pielęgnacji, jak i w przypadku czyszczenia trudnych zabrudzeń. Środek Ecolab Pro-Shine Special pomoże Ci bez wysiłku pozbyć się m.in. uciążliwych, ciągle powracających odcisków palców oraz kurzu.

Prezentowany produkt uwydatnia i podkreśla naturalne piękno drewnianych powierzchni, przywracając im pierwotny kolor i dawny blask bez obaw o pozostawienie smug czy zacieków. Dzięki niemu Twoje meble zyskają na atrakcyjności i bez wątpienia przykują uwagę. Co więcej, zawarte w recepturze pianki składniki konserwujące sprawią, że drewno pozostanie w tak znakomitej kondycji przez bardzo długi czas.

Oprócz tego środek zneutralizuje również przykre zapachy i zastąpi je utrzymującą się przez bardzo długi czas świeżą, przyjemną wonią. Dodatkowo, niezwykle funkcjonalny aplikator w spray’u wyraźnie ułatwi Ci dozowanie preparatu i pozwoli dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Ecolab Pro-Shine Special sprawi, że Twoja praca stanie się prosta i wygodna, a końcowy efekt znacznie bardziej widoczny.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię preparatem a następnie wytrzyj za pomocą miękkiej ściereczki, najlepiej natychmiast po zastosowaniu. Możesz także nanieść produkt na ściereczkę i wytrzeć powierzchnię przy jej użyciu. Środka nie należy stosować na drewnie niezabezpieczonym, podłogach i wannach.


Parametry

Pojemność:500 ml

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!