• Ecolab Toiletcare 64 – Środek do usuwania kamienia z toalet – 1 l - Higiena.NET

Ecolab Toiletcare 64 – Środek do usuwania kamienia z toalet – 1 l

Kod towaru: 9008450

Cena brutto 105,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Toiletcare 64 – Środek do usuwania kamienia z toalet – 1 l

Opis

Ecolab Toiletcare 64 – Środek do usuwania kamienia z toalet – 1 l

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku środek marki Ecolab do czyszczenia powierzchni muszli toaletowych. Toiletcare 64 stanowi przede wszystkim nieocenioną pomoc w walce z osadem kamiennym.

Silnie skoncentrowana receptura preparatu wyposażona została w specjalną formułę wspomagającą walkę z kamieniem, dzięki czemu bez trudu rozpuści wszystkie osady z twardej wody, ślady uryny czy mydła oraz inne zanieczyszczenia najczęściej występujące w łazienkach. Regularne stosowanie preparatu nie tylko zapewni nieskazitelny połysk bez smug i zacieków, ale także zabezpieczy muszlę toaletową przed powstawaniem niepożądanych nalotów i osadzaniem się bakterii w przyszłości.

Praktyczne, litrowe opakowanie koncentratu nie tylko ułatwi Ci dozowanie środka, nawet pod obręczą muszli, ale także zwiększa oszczędność kosztów dostawy oraz przestrzeni magazynowej i redukuje odpady po zużytych pojemnikach z tworzyw sztucznych. Środek sprawdzi się perfekcyjnie zwłaszcza w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu gdzie silny koncentrat preparatu wystarczy na wiele dozowań, gwarantując wysoki poziom higieny w przystępnej cenie.


Zastosowanie

Preparat stosować w stężeniach uzależnionych od stopnia zabrudzenia i twardości wody. Proponowane optymalne stężenie roztworu wynosi około 5-8% koncentratu w stosunku do całej objętości czystej wody. Tak uzyskany roztwór nanieś na powierzchnię muszli i pozostaw n około 5 minut. Na koniec oczyść toaletę i spłucz wodą.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!