• Ecolab Trump Event Special – Płynny detergent do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych – 25 kg - Higiena.NET

Ecolab Trump Event Special – Płynny detergent do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych – 25 kg

Kod towaru: 9055250

Cena brutto 434,70

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Trump Event Special – Płynny detergent do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych – 25 kg

Opis

Ecolab Trump Event Special - Płynny detergent do mycia naczyń w zmywarkach przemysłowych – 25 kg

Wysokiej jakości, przeznaczony do profesjonalnego użytku płyn do mycia naczyń w zmywarkach automatycznych. Receptura preparatu zaprojektowana została przede wszystkim z myślą o urządzeniach przemysłowych wykorzystujących miękką i średnio twardą wodę.

Silny koncentrat środka umożliwia niezwykle wydajne dozowanie, gwarantując tym samym utrzymanie wysokiego poziomu czystości w bardzo przystępnej cenie. Bogate właściwości nabłyszczające i formuła przyśpieszająca osuszanie naczyń w ekonomiczny sposób zapewnią nieskazitelny połysk bez smug i zacieków, oraz sprawią, że dodatkowe wycieranie nie będzie konieczne.

Dodatkowo, środek nie tylko ochroni Twoje naczynia przed powstawaniem mikrouszkodzeń, ale także pomoże w utrzymaniu czystości i prawidłowego funkcjonowania zmywarki, np. poprzez usuwanie osadów mineralnych.


Zastosowanie

W celu uzyskania odpowiedniego stężenia produktu należy zastosować się do informacji zawartych na etykiecie produktu. Podczas korzystania ze środka należy stosować środki ochrony indywidualnej.


Parametry

Pojemność:25 kg