• Ellis Professional – Czyściwo papierowe w roli, 2-warstwowe – Białe - Higiena.NET

Ellis Professional – Czyściwo papierowe w roli, 2-warstwowe – Białe

Kod towaru: 0925

Cena brutto 44,70

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ellis Professional – Czyściwo papierowe w roli, 2-warstwowe – Białe

Opis

Ellis Professional – Czyściwo papierowe w roli, 2-warstwowe – Białe

Wysokiej klasy czyściwo celulozowe marki Ellis Professional o doskonałym poziomie absorpcji płynów. Sprawdzi się idealnie zarówno w branży związanej z przemysłem, gdzie pomoże uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, jak i w użytku domowym, gdzie stanowić będzie wsparcie w walce z codziennymi problemami.

Produkt marki Ellis Professional zaprojektowany został z myślą o fachowym zastosowaniu i bardzo wymagających klientach, dla których efektywność pracy stanowi najwyższy priorytet. Skład czyściwa oparty został na bazie aż dwóch warstw niezwykle wytrzymałej celulozy, wytwarzanej w sposób zgodny z wszelkimi standardami ochrony środowiska naturalnego.

Cechą charakterystyczną czyściwa jest przede wszystkim wysoki poziom jego chłonności umożliwiający bardzo wygodną pracę na mokro, idealnie sprawdzającą się przede wszystkim podczas wycierania tak nieprzyjemnych i uciążliwych zabrudzeń jak plamy smaru, oleju czy innych substancji ropopochodnych.

Dodatkowo, czyściwo jest niskopylące, dzięki czemu nie pozostawia po sobie nieestetycznych smug i zacieków, oraz nadaje się do czyszczenia wszystkich delikatnych powierzchni wymagających szczególnej troski, np. szklanych blatów.

Stosowanie czyściwa papierowego marki Ellis nie tylko ułatwi wykonywanie zadań oraz wyraźnie podniesie efektywność pracy, ale także zmniejszy zużycie środków czystości potrzebnych do uzyskania pożądanego efektu, co przełoży się bezpośrednio na oszczędność.


Zastosowanie

Czyściwo Ellis Professional służy do pochłaniania wszelkiego rodzaju płynów oraz wycierania powierzchni.


Parametry

Materiał:Celuloza
Liczba warstw:2
Kolor:Biały
Długość rolki:190 m
Szerokość rolki:26 cm
Średnica rolki:28 cm
Opakowanie:2 rolki

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!