• Ellis Professional - Podajnik do serwetek - Szary - Higiena.NET

Ellis Professional - Podajnik do serwetek - Szary

Kod towaru: 2950

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 70,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ellis Professional - Podajnik do serwetek - Szary

Opis

Ellis Professional - Podajnik do serwetek - Szary

Świetnej jakości, bardzo praktyczny dozownik do serwetek marki Ellis, który przyda się w każdym lokalu gastronomicznym, np. w restauracji czy barze. Dozownik wyposażony został w wygodny system pojedynczego wydawania serwetek, gwarantujący nie tylko znacznie mniejsze zużycie wkładów, czyli oszczędność pieniędzy, ale przede wszystkim podnoszący poziom higieny. Podajnik umożliwia Twoim gościom korzystanie z serwetek, których nikt przed nimi nie dotykał.

Nowoczesny design bazujący na prostym w konserwacji tworzywie sztucznym wpłynie pozytywnie na odbiór Twojego lokalu przez klientów, a także ułatwi personelowi utrzymywanie go w czystości. Dodatkowo, dozownik został wyposażony z przodu i z tyłu w przezroczyste panele, gdzie możemy umieścić wybraną przez nas treść. Ułatwi to komunikację z gośćmi, np. poprzez materiały promocyjne.

Funkcjonalność podajnika idzie w parze z przystępną ceną, dlatego urządzenie marki Eliis sprawdzi się doskonale właściwie wszędzie, zarówno w dużym lokalu szybkiej obsługi, jak i w skromnej kawiarni. Dzięki niemu zapomnisz o niepotrzebnym marnowaniu serwetek.


Zastosowanie

Dozownik jest kompatybilny z serwetkami Ellis Napkins 1021.


Parametry

Materiał:ABS
Kolor:szary
Wysokość:159 mm
Szerokość:190 mm
Głębokość:124 mm

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!