• EpidAIR® - Spray do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania, 500 ml - Cytrusowy - Higiena.NET

EpidAIR® - Spray do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania, 500 ml - Cytrusowy

Kod towaru: 170524

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 47,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: EPIDAIR

Marka: EPIDAIR

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • EpidAIR® - Spray do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania, 500 ml - Cytrusowy

Opis

EpidAIR® - Spray do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania, 500 ml - Cytrusowy

Dezynfekcja pomieszczeń metodą zamgławiania to nowoczesne rozwiązanie skierowane przede wszystkim do klientów związanych z branżą hotelarską, gastronomiczną, ale nie tylko. Sprawdzi się także bardzo dobrze w przychodniach lekarskich, salonach kosmetycznych czy w SPA. Do tej pory tego typu usługi były dostępne tylko za pośrednictwem profesjonalnych firm, jednak prezentowany produkt został zaprojektowany z myślą o samodzielnym zastosowaniu.

Spray EpidAIR® to pierwszy na rynku środek do dezynfekcji pomieszczeń metodą zamgławiania, który jest dostosowany do szybkiego i łatwego użycia w każdych warunkach.

Jego jakość została potwierdzona certyfikatem „Clean&Safe” nadanym przez Europejski System Certyfikacji, będący gwarantem skutecznego działania w walce z różnego rodzaju szkodliwymi drobnoustrojami. EpidAIR® usuwa bakterie, grzyby i wirusy, w tym koronawirusa SARS-CoV-2 odpowiedzialnego za wywoływanie choroby Covid-19.

Stanowi on doskonałą alternatywę dla tradycyjnych preparatów, czyli np. płynów lub żeli. Mimo, że bez wątpienia zwykłe środki działają skutecznie, to związane są z dużymi kosztami oraz ogromnym nakładem pracy. Dobrym przykładem może być tutaj pokój hotelowy – najpierw spryskujemy wszystkie powierzchnie środkami odkażającymi, następnie dokładnie je rozprowadzamy, a na koniec przecieramy i doczyszczamy, aby usunąć wszystkie ślady. Wszystko to zajmuje mnóstwo czasu, a w dodatku najczęściej pozostawia po sobie nieprzyjemny, alkoholowy zapach.

Stosowanie preparatu EpidAIR® pozwoli Ci zapomnieć o wspomnianych wyżej czynnościach. Korzystając z nowoczesnego spray’u do odkażania wyraźnie usprawniamy wykonywaną pracę i nie pozwalamy wirusom rozprzestrzeniać się w naszych pomieszczeniach.

Jak dokładnie działa metoda zamgławiania? Cały proces jest banalnie prosty, wystarczy rozpylić spray na powierzchni przeznaczonej do dezynfekcji i pozostawić pomieszczenia puste na około 10 minut. Przez ten czas środek działa biobójczo i co ważne, nie pozostawia po sobie żadnych mokrych śladówi nie wymaga zmywania.

Dodatkowo, receptura EpidAIR® została wzbogacona o olejki zapachowe, które nie tylko neutralizują charakterystyczny zapach środka do dezynfekcji, ale także pomagają odświeżyć całe pomieszczenie.

Co więcej, dzięki specjalnemu zaworowi możemy rozpylić spray na odległość nawet do 4 metrów, dzięki czemu odkażanie zajmuje jeszcze mniej czasu.

EpidAIR® to także dobry sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Oprócz tego, że jest bardzo wydajny - jedna puszka wystarcza na dezynfekcję ponad 500 m² powierzchni, to pozwala zredukować zużycie innych materiałów. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w przeciwieństwie do różnego rodzaju płynów do dezynfekcji, w połączeniu z EpidAIR® nie musimy korzystać ze szmatek czy ręczników papierowych.


Instrukcja stosowania

Spray EpidAIR® wystarczy rozpylić równomiernie na całej dezynfekowanej powierzchni i wyłączyć pomieszczenie z użytku na około 10 minut. Bardzo ważne jest aby w czasie działania środka pozostało ono puste. Po upływie tego czasu dane miejsce np. winda czy pokój hotelowy jest odkażone i może być ponownie użytkowane.


Polecane zastosowania

Środek EpidAIR® do dezynfekcji powierzchni metodą zamgławiania znajdzie zastosowanie w wielu branżach i miejscach np.

  • Gabinety lekarskie
  • Pokoje hotelowe
  • Sklepy
  • Restauracje
  • Biura
  • Windy


Parametry

Pojemność:500 ml
Zapach:Cytrusowy
Wydajność: do 500 m²