• Eva – Żel do mycia rąk bez użycia wody – 5 l - Higiena.NET

Eva – Żel do mycia rąk bez użycia wody – 5 l

Kod towaru: ŻEL/EVA/5L/60%ALKOHOL

Cena brutto 89,00 259,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Pollena Ostrzeszów

Marka: EVA

Dużo w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

5 Średnia ocena: 5 / Ilość opinii: 1
  • Eva – Żel do mycia rąk bez użycia wody – 5 l

Opis

Eva – Żel do mycia rąk bez użycia wody – 5 l

Żel do regularnego mycia rąk, który nie wymaga używania wody ani mydła. Dzięki temu stanowi praktyczne rozwiązanie właściwie w każdym miejscu. Prezentowany środek pozbywa się nie tylko uciążliwych zabrudzeń, ale także szybko usuwa ze skóry szkodliwe drobnoustroje, w tym koronawirusa.

Receptura żelu Eva, oprócz zawartości alkoholu, wzbogacona została o składniki pielęgnujące, które w naturalny sposób zadbają o kondycję Twoich dłoni. Zapobiegają nie tylko powstawaniu podrażnień i wysuszaniu skóry, ale także gwarantują uczucie odświeżenia. Dodatkowo, środek skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastępuje je rześką, przyjemną wonią.

Doskonale sprawdzi się w miejscach związanych z sektorem medycznym, szkołach, czy galeriach handlowych. Nadaje się także perfekcyjnie do zabrania w podróż autem. Codzienna pielęgnacja żelem Eva to również świetna propozycja dla pracowników przemysłu spożywczego i lokali gastronomicznych, czyli miejsc gdzie wymaga się bardzo częstego mycia nieznacznie zabrudzonych dłoni.


Zastosowanie

Żel Eva wystarczy bardzo dokładnie rozprowadzić na powierzchni dłoni i wmasować w skórę.


Parametry

Pojemność:5 l

Opinie

  • Jeden z najlepszych żeli antybakteryjnych/wirusowych do rąk: bardzo miła konsystencja i zapach bez podrażnień dłoni. Drogi, ale wydajny.