• Fairy Rose&Satin – Płyn do mycia naczyń, łagodny dla dłoni – 625 ml - Higiena.NET

Fairy Rose&Satin – Płyn do mycia naczyń, łagodny dla dłoni – 625 ml

Kod towaru: 510594

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 8,45

Producent: Procter & Gamble

Marka: Fairy

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Fairy Rose&Satin – Płyn do mycia naczyń, łagodny dla dłoni – 625 ml

Opis

Fairy Rose&Satin – Płyn do mycia naczyń, łagodny dla dłoni – 625 ml

Wysokiej jakości płyn do mycia naczyń o właściwościach nabłyszczających i odtłuszczających marki Fairy, która od lat dostarcza nam najwyższej jakości preparaty codziennego zastosowania. Prezentowany płyn do naczyń stanowi nie tylko nieocenione wsparcie podczas naszych domowych obowiązków, ale także znajdzie zastosowanie w lokalach gastronomicznych.

Płyn do mycia naczyń Fairy to środek zaprojektowany przede wszystkim z myślą o zmaksymalizowaniu komfortu ręcznego mycia naczyń. Jego receptura została oparta o delikatne składniki, co potwierdza uzyskany certyfikat Derm Protect. Daje nam to gwarancję, że podczas mycia naczyń, nasze dłonie będą całkowicie bezpieczne.

Dzięki swojej gęstej i silnie skoncentrowanej recepturze płyn do mycia naczyń Fairy jest bardzo ekonomiczny. Wystarczy zaledwie kilka kropel, aby skutecznie i szybko pozbyć się wszelkich, nawet najtrudniejszych zabrudzeń, w tym również zaschniętego tłuszczu. Co więcej, płyn działa doskonale również w zimnej wodzie.

Regularne używanie płynu do mycia naczyń Fairy zagwarantuje Twojej zastawie nieskazitelny połysk i zacieków. Dodatkowo, płyn bardzo skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zastępując je słodką, kwiatową wonią róży.


Zastosowanie

Pojedynczą dawkę produktu (jedno naciśnięcie) rozcieńcz w zlewie wypełnionym wodą. Następnie umyj w nim naczynia, a na koniec spłucz dokładnie czystą wodą.


Parametry

Pojemność:625 ml
Zapach:Róża