• Foxy Mega - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, długi - Biały - Higiena.NET

Foxy Mega - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, długi - Biały

Kod towaru: 002061

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 9,60

Ilość:

Producent: ICT

Marka: Foxy

W magazynie: 148 bind
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Foxy Mega - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, długi - Biały

Opis

Foxy Mega - Ręcznik kuchenny, 2-warstwowy, celuloza - Biały

Klasyczny, ekonomiczny ręcznik papierowy w dwóch mega długich rolkach – dwie rolki odpowiadają czterem rolkom standardowego ręcznika. Chłonny i wytrzymały – idealnie sprawdza się w warunkach domowej kuchni, jak również w typowych pracach domowych jak usuwanie kurzu z półek, czy wycieranie wilgotnych plam i zabrudzeń.

Doskonałą równowagę między chłonnością i wytrzymałością zapewnia solidna struktura. Papier składa się z dwóch warstw najwyższej jakości, czystej celulozy. Dodatkowo w produkcji zastosowano innowacyjną metodę gwarantującą równomierną absorpcję cieczy, co pozwala na zmniejszenie zużycia ręczników.

Foxy Mega to bardzo ekonomiczny, wytrzymały i chłonny ręcznik kuchenny do wszechstronnego zastosowania. Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością. Podobnie jak wszystkie ręczniki firmy Foxy posiada atesty Państwowego Zakładu Higieny.


Parametry

Warstwy:2
Materiał:celuloza
Kolor:biały
Opakowanie:2 rolki

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.