• Buzil G 465 WC Cleaner – Środek do gruntownego czyszczenia sanitariatów – 1 l - Higiena.NET

Buzil G 465 WC Cleaner – Środek do gruntownego czyszczenia sanitariatów – 1 l

Kod towaru: G465/1L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 16,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Buzil

Marka: Buzil

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Buzil G 465 WC Cleaner – Środek do gruntownego czyszczenia sanitariatów – 1 l

Opis

Buzil G 465 WC Cleaner – Środek do gruntownego czyszczenia sanitariatów – 1 l

Profesjonalny preparat do mycia silnie zabrudzonym powierzchni sanitarnych, odpornych na działanie kwasu. Sprawdzi się doskonale podczas czyszczenia materiałów często spotykanych w łazienkach, takich jak np. płytki PCV, stal nierdzewna i chromowana, umywalki ceramiczne czy muszle toaletowe. Buzil WC Cleaner to nowoczesny preparat, który w prosty sposób pomoże nam pozbyć się zabrudzeń z naszej łazienki i przywrócić jej świeżość.

Jego receptura została zaprojektowana do walki z nawet najbardziej uciążliwym brudem. Perfekcyjnie sprawdzi się w przypadku usuwania ciągle powracających osadów z kamienia wodnego, rdzy, pozostałości mydła czy śladów uryny. Dzięki preparatowi WC Cleaner czyszczenie gruntowne będzie nas kosztowało znacznie mniej wysiłku i uporamy się ze wszystkim w znacznie krótszym czasie. Dodatkowo, po zastosowaniu preparat pozostawia na mytych powierzchniach przyjemny, świeży zapach oraz połysk bez smug czy zacieków.

Co więcej, silnie skoncentrowany skład Buzil WC Cleaner sprawia, że jedna butelka wystarczy nam na bardzo długi czas. Preparat może być stosowany zarówno w postaci nierozcieńczonej jak i w postaci roztworu z czystą wodą. W ten sposób możemy bez trudu dostosować jego moc do konkretnego poziomu zabrudzeń w naszej łazience. Doskonała wydajność Buzil WC Cleaner ma bezpośrednie przełożenie na zmniejszenie naszych kosztów – nie tylko rzadziej kupujemy środki czystości, ale także generujemy mniej odpadów z tworzyw sztucznych.


Zastosowanie

Preparat Buzil WC Cleaner nadaje się do czyszczenia wszystkich materiałów odpornych na działanie kwasów solnych. W formie nierozcieńczonej jest odpowiednio lepki, dzięki czemu bardzo dobrze przylega nawet do pionowych powierzchni.

Może być stosowany w domowej łazience, ale znacznie częściej wybierany jest przez profesjonalne firmy sprzątające, które decydują się na środki, które zmaksymalizują wydajność pracy swojego personelu.


Parametry

Pojemność:1 l