• Buzil G 569 Buz Fresh – Neutralizator zapachów w sprayu – 600 ml - Higiena.NET

Buzil G 569 Buz Fresh – Neutralizator zapachów w sprayu – 600 ml

Kod towaru: G569/0,5L

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 37,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Buzil

Marka: Buzil

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Buzil G 569 Buz Fresh – Neutralizator zapachów w sprayu – 600 ml

Opis

Buzil G 569 Buz Fresh – Neutralizator zapachów w sprayu – 600 ml

Profesjonalny środek do odświeżania powietrza. Sprawdzi się perfekcyjnie zarówno w domu, jak i w przypadku pracy w miejscach publicznych, np. galeriach handlowych, nowoczesnych biurowcach czy sklepach. Z jego pomocą prosto i szybko usuniesz nieprzyjemne zapachy np. z koszy na śmieci, szatni sportowych czy toalet.

Co ważne, nowoczesna i bezpieczna dla środowiska receptura prezentowanego preparatu całkowicie neutralizuje przykre zapachy, a nie tylko je maskuje. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w które będziemy zmuszeni rozpylać odświeżacz częściej niż tego chcemy. Długotrwała świeżość przekłada się bezpośrednio na nasz komfort i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ponieważ jedna butelka Buz Fresh wystarczy na długi czas.

Wystarczy jedno lub dwa psiknięcia preparatu, aby wypełnić nasze pomieszczenia wyraźnie wyczuwalną świeżością z delikatną nutą piżma, co dopełni wrażenia kompleksowej czystości. Jest to bardzo istotne, gdyż zapach ma bardzo duży wpływ na odbiór danego miejsca.

Nie ulega wątpliwości bowiem fakt, że miejsca, które wydają nam się świeże, po prostu zapamiętujemy jako bardziej atrakcyjne. Co więcej, zapach może także determinować nasze samopoczucie.


Zastosowanie

Odświeżacz Buz Fresh Magic może być rozpylany na powierzchnie zmywalne. Po użyciu nie pozostawia plam.


Parametry

Pojemność:600 ml
Zapach:Świeży z nutą piżma