• Gen-X - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk - S - Higiena.NET
  • Gen-X - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk - S - Higiena.NET

Gen-X - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk - S

Kod towaru: SMARTGLOVE-S

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 76,80

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Gen-X - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk - S
  • Gen-X - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk - S

Opis

Gen-X - Rękawiczki nitrylowe, bezpudrowe, 100 sztuk - S

Doskonałej jakości jednorazowe rękawiczki diagnostyczne wykonane z nitrylu, będącego hipoalergiczną alternatywą dla wyrobów lateksowych. Prezentowany produkt sprawdzi się perfekcyjnie jako wyposażenie i środek ochrony osobistej w szpitalu, przychodni lekarskiej czy salonie kosmetycznym.

Co więcej, rękawiczki mogą być stosowane także w branży gastronomicznej i spożywczej, np. w hali przetwórstwa żywności czy restauracji, ponieważ zostały dopuszczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Rękawiczki nie zawierają środka pudrującego, co w połączeniu z łagodnym dla skóry nitrylem, pozwoli nam znacząco zredukować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Zastosowanie takiego materiału czyni oferowany produkt o wiele pewniejszym wyborem podczas zabiegów lekarskich czy kosmetycznych, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje.

Obecnie, w czasie trwania pandemii koronawirusa, jest to także jeden z podstawowych sposobów na ochronę zdrowia naszego i naszych bliskich. Poza domem, np. podczas zakupów w sklepie, dobrym pomysłem jest wyposażenie się w rękawiczki jednorazowe. Używanie ich zabezpiecza naszą skórę przed kontaktem z szkodliwymi drobnoustrojami, w tym koronawirusem Sars-Cov-2, które mogli pozostawić na przeglądanych artykułach inni goście sklepu.

Oprócz tego, że jest bezpieczniejszy niż lateks, nitryl z którego wykonane są prezentowane rękawiczki wyróżnia także bardzo wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. Produkt gwarantuje nam nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Odpowiednio zbalansowana miękkość i elastyczność nitrylu sprawia, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt. Ma to przede wszystkim bardzo pozytywny wpływ na komfort ich noszenia, co przekłada się bezpośrednio na efektywność wykonywanej pracy. Warto również zaznaczyć, że rękawiczki pasują zarówno na lewą, jak i na prawą dłoń.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Oferowane rękawiczki spełniają następujące normy:

  • 2016/425
  • EN 420
  • EN ISO 374


Parametry

Rozmiar:S
Materiał:nitryl
Liczba sztuk:100 rękawiczek
Kolor:niebieski

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!