• GFH  Maestro – Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M - Higiena.NET

GFH Maestro – Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Kod towaru: MAESTRO "M"

Cena brutto 77,30

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Global Food Hygiene

Marka: 4FOOD

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • GFH  Maestro – Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Opis

GFH Maestro – Rękawice nitrylowe, bezpudrowe, niebieskie, 100 sztuk – M

Doskonałej jakości rękawice diagnostyczne wykonane z nitrylu, hipoalergicznej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Sprawdzą się świetnie podczas wykonywania wszystkich podstawowych zadań w gabinetach medycznych, salonach fryzjerskich, czy laboratoriach.

Brak środka pudrującego w rękawiczkach w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem, zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych właściwie do zera. Wyraźnie usprawnia to funkcjonalność rękawic np. w trakcie zabiegów medycznych, gdzie nawet jedno dotknięcie lateksu może powodować niepożądane reakcje u pacjentów.

Nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.

Niebywała miękkość i elastyczność nitrylu, wspólnymi siłami sprawią, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając użytkownikowi bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Co więcej, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Rozmiar:M
Kolor:Niebieskie
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Opakowanie:100 sztuk
Opakowanie zbiorcze:1 karton = 10 x 100 sztuk