• Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Relaxing Zen - Higiena.NET

Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Relaxing Zen

Kod towaru: 073522

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,70

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: SC Johnson

Marka: Glade by Brise

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Relaxing Zen

Opis

Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Relaxing Zen

Elegancki dozownik elektryczny marki Glade by brise, który jest kompatybilny z wkładami odświeżaczy powietrza Glade. Oprócz dozownika, w opakowaniu znajdziemy także wspomniany zapas w puszcze o pojemności 250 ml, a także dwie baterie AA – czyli elementy niezbędne do uruchomienia odświeżacza.

Zapach uwalniany jest automatycznie, jednak urządzenie można zaprogramować tak aby w pełni odpowiadało naszym potrzebom. Do dyspozycji mamy trzy poziomy częstotliwości. Dzięki temu możemy zdecydować, czy chcemy, aby nasze pomieszczenie było odświeżane co 9,18 lub 36 minut. W przypadku zaprogramowania na odstępy 36 minutowe, pojedynczy zapas wystarczy nawet na 60 dni.

Prezentowane urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W połączeniu z dedykowanymi wkładami pomoże nam zatroszczyć się o komfort nasz i gości użytkujących nasze pomieszczenia. Skutecznie i równomiernie neutralizuje przykre zapachy, zastępując je przyjemnymi, świeżymi aromatami.

Bardzo elegancki design dozownika sprawi, że będzie on traktowany jak element dekoracyjny wnętrza, w którym stanie. To świetne rozwiązanie zarówno w zaciszu domowym, jak i w przestrzeniach publicznych. Stanowi bardzo częsty wybór np. w nowoczesnych hotelach czy biurach. Co więcej, smukła, plastikowa obudowa, oprócz walorów estetycznych, gwarantuje proste utrzymanie dozownika w czystości - można go skutecznie i szybko wyczyścić kilkoma ruchami ściereczki.


Nuta zapachowa

Aromat uwalniany przez odświeżacz został zainspirowany japońskim ogrodem kwiatowym. Po zaledwie kilku psiknięciach nasze pomieszczenia zostaną wypełnione subtelnym połączeniem słodyczy drzewa sandałowego i jabłek oraz zapachem, który przywiedzie na myśl skropione poranną rosą kwiaty. Taka nuta zapachowa sprawi, że po prostu łatwiej będzie nam się odprężyć.


Skład zestawu:

  • Elektryczny dozownik Glade by Brise Automatic Spray
  • Zapas Glade Relaxing Zen (Japoński Ogród) – puszka 250 ml
  • Dwie baterie AA


Parametry

Pojemność:250 ml
Zapach:Kwiaty, drzewo sandałowe, jabłko