• Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Drzewo sandałowe i Jaśmin - Higiena.NET

Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Drzewo sandałowe i Jaśmin

Kod towaru: 073232

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 25,30

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: SC Johnson

Marka: Glade by Brise

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Drzewo sandałowe i Jaśmin

Opis

Glade by Brise Automatic Spray - Elektryczny Odświeżacz powietrza + zapas 250 ml - Drzewo sandałowe i Jaśmin

Elegancki dozownik elektryczny marki Glade by brise, który jest kompatybilny z wkładami odświeżaczy powietrza Glade. Oprócz dozownika, w opakowaniu znajdziemy także wspomniany zapas w puszcze o pojemności 250 ml, a także dwie baterie AA – czyli elementy niezbędne do uruchomienia odświeżacza.

Zapach uwalniany jest automatycznie, jednak urządzenie można zaprogramować tak aby w pełni odpowiadało naszym potrzebom. Do dyspozycji mamy trzy poziomy częstotliwości. Dzięki temu możemy zdecydować, czy chcemy, aby nasze pomieszczenie było odświeżane co 9,18 lub 36 minut. W przypadku zaprogramowania na odstępy 36 minutowe, pojedynczy zapas wystarczy nawet na 60 dni.

Prezentowane urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W połączeniu z dedykowanymi wkładami pomoże nam zatroszczyć się o komfort nasz i gości użytkujących nasze pomieszczenia. Skutecznie i równomiernie neutralizuje przykre zapachy, zastępując je przyjemnymi, świeżymi aromatami.

Bardzo elegancki design dozownika sprawi, że będzie on traktowany jak element dekoracyjny wnętrza, w którym stanie. To świetne rozwiązanie zarówno w zaciszu domowym, jak i w przestrzeniach publicznych. Stanowi bardzo częsty wybór np. w nowoczesnych hotelach czy biurach. Co więcej, smukła, plastikowa obudowa, oprócz walorów estetycznych, gwarantuje proste utrzymanie dozownika w czystości - można go skutecznie i szybko wyczyścić kilkoma ruchami ściereczki.


Nuta zapachowa

Aromat uwalniany przez odświeżacz łączy w sobie słodkie, a jednocześnie orzeźwiające nuty drzewa sandałowego i płatków jaśminu. Taka kompozycja zapachowa wypełni nasze wnętrza przyjemnym poczuciem lekkości.


Skład zestawu:

  • Elektryczny dozownik Glade Automatic Spray
  • Zapas Glade Drzewo sandałowe i Jaśmin – puszka 250 ml
  • Dwie baterie AA


Parametry

Pojemność:250 ml
Zapach:Kwiaty jaśminu, drzewo sandałowe