• Glade by Brise Pluglns Scented Oil - Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Lawenda i kwiat brzoskwini - Higiena.NET

Glade by Brise Pluglns Scented Oil - Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Lawenda i kwiat brzoskwini

Kod towaru: 683837

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 19,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Glade by Brise Pluglns Scented Oil - Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Lawenda i kwiat brzoskwini

Opis

Glade by Brise Pluglns Scented Oil - Wkład do elektrycznego odświeżacza powietrza - Lawenda i kwiat brzoskwini

Zapas do odświeżacza powietrza Glade by Brise Electric Scented Oil w formie flakonu. Mimo niewielkich rozmiarów, zawartość jednego wkładu może wystarczyć nawet na 100 dni. Co więcej, dzięki takiej formie może być właściwie niezauważalny.

Wewnątrz flakonu znajdziemy silnie skoncentrowany olejek, którego kompozycja zapachowa inspirowana jest kwiatowo-owocowymi nutami lawendy i brzoskwini. Za jego sprawą skutecznie i równomiernie pozbędziemy się przykrych woni, zastępując je przyjemną świeżością.

W połączeniu z kompatybilnym dozownikiem, możemy z łatwością dostosować poziom intensywności odświeżania wnętrz. Niezależnie jednak od tego czy wolimy bardziej subtelne aromaty, czy stawiamy na wyrazistość, oferowany aromat sprawi, że nasze pomieszczenia wypełni przyjemny, orzeźwiający zapach.


Zastosowanie

Flakon jest kompatybilny z odświeżaczem elektrycznym Glade Electric Scented Oil. Wystarczy zdjąć z niego zakrętkę i umieścić pionowo w urządzeniu.


Parametry

Pojemność zapasu:20 ml
Zapach:Lawenda i kwiat brzoskwini