• Gold drop – Antybakteryjny płyn do mycia rąk bez użycia wody – 5 l - Higiena.NET

Gold drop – Antybakteryjny płyn do mycia rąk bez użycia wody – 5 l

Kod towaru: 040545

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 114,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: gold drop

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Gold drop – Antybakteryjny płyn do mycia rąk bez użycia wody – 5 l

Opis

Gold drop – Antybakteryjny płyn do mycia rąk bez użycia wody – 5 l

Profesjonalny płyn do regularnego mycia i odkażania rąk, który nie wymaga używania wody ani mydła. Dzięki temu stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie właściwie w każdym miejscu. Prezentowany środek pozbywa się nie tylko uciążliwych zabrudzeń, ale także pomaga usuwać ze skóry szkodliwe drobnoustroje, w tym koronawirusa.

Receptura płynu antybakteryjnego, oprócz zawartości alkoholu, wzbogacony został o składniki nawilżające i pielęgnujące, które w naturalny sposób zadbają o kondycję Twojej skóry. Ekstrakt z aloesu oraz witaminy A, E i F skutecznie zapobiegają wysuszaniu skóry i powstawaniu podrażnień wskutek częstego odkażania rąk. Dzięki temu żel nadaje się do regularnego mycia dłoni bez obaw o ich zniszczenie.
Co więcej, płyn jest bardzo komfortowy w użyciu, co zapewniają jego praktyczne cechy:

  • Bardzo szybko się wchłania
  • Nie wymaga użycia wody
  • Nie pozostawia lepkiej warstwy
  • Pojemny, ekonomiczny kanister

Stanowi perfekcyjne rozwiązanie w miejscach związanych z sektorem medycznym, czyli np. szpitalach czy przychodniach lekarskich. Codzienna pielęgnacja płynem antybakteryjnym Gold Drop to również doskonałą propozycja dla pracowników przemysłu spożywczego i lokali gastronomicznych, czyli miejsc gdzie wymaga się bardzo częstego mycia nieznacznie zabrudzonych dłoni.

Duży kanister o pojemności aż 5 litrów to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, które może efektywnie zmniejszyć koszty eksploatacji, m.in. dostawy. Aby skutecznie zapewnić sobie bezpieczeństwo na bardzo długi czas, wystarczy pojedynczy zakup. Polecanym dodatkiem do takiego kanistra jest pompka dozująca, która sprawia, że pobieranie odpowiedniej dawki płynu staje się jeszcze prostsze.

Dzięki temu wszyscy pracownicy lub domownicy mogą mieć zapewniony stały dostęp do dezynfekcji. Bardzo wygodną alternatywą jest także wypełnienie płynem już opróżnionych butelek z pompką w mniejszym rozmiarze, również dostępnych w naszym sklepie.


Zastosowanie

Płyn Gold Drop należy nałożyć na dłonie i dokładnie rozprowadzić, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Unikać kontaktu z oczami i nie używać na podrażnionej bądź uszkodzonej skórze.


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!