• Gold drop – Antybakteryjny żel do mycia rąk bez użycia wody – 300 ml - Higiena.NET

Gold drop – Antybakteryjny żel do mycia rąk bez użycia wody – 300 ml

Kod towaru: ŻELGOLDDROP/300ML

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 9,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: gold drop

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Gold drop – Antybakteryjny żel do mycia rąk bez użycia wody – 300 ml

Opis

Gold drop – Antybakteryjny żel do mycia rąk bez użycia wody – 300 ml

Żel do regularnego mycia rąk, który nie wymaga używania wody ani mydła. Dzięki temu stanowi praktyczne rozwiązanie właściwie w każdym miejscu. Prezentowany środek pozbywa się nie tylko uciążliwych zabrudzeń, ale także pomaga usuwać ze skóry szkodliwe drobnoustroje, w tym koronawirusa.

Skład żelu antybakteryjnego, oprócz zawartości alkoholu, wzbogacony został o składniki nawilżające i pielęgnujące, które w naturalny sposób zadbają o kondycję Twoich dłoni. Ekstrakt z aloesu oraz witaminy A, E i F skutecznie zapobiegają wysuszaniu skóry i powstawaniu podrażnień wskutek częstego odkażania rąk. Dzięki temu żel nadaje się do regularnego mycia dłoni bez obaw o ich zniszczenie.
Dodatkowo, środek jest bardzo wygodny w użyciu, co gwarantują jego praktyczne cechy:

  • Bardzo szybko się wchłania
  • Nie wymaga użycia wody
  • Nie pozostawia lepkiej warstwy
  • Podręczna buteleczka

Doskonale sprawdzi się w miejscach związanych z sektorem medycznym, szkołach, czy galeriach handlowych. Dzięki niewielkim rozmiarom buteleczka stanowi bardzo praktyczny sposób na dezynfekowanie dłoni. Nadaje się doskonale do zabrania w każde miejsce. Codzienna pielęgnacja żelem antybakteryjnym Gold drop to również świetna propozycja dla pracowników przemysłu spożywczego i lokali gastronomicznych, czyli miejsc gdzie wymaga się bardzo częstego mycia nieznacznie zabrudzonych dłoni.


Zastosowanie

Żel Gold Drop należy nałożyć na dłonie i rozprowadzić, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Unikać kontaktu z oczami i nie używać na podrażnionej bądź uszkodzonej skórze.


Parametry

Pojemność:300 ml