• Gold Wax - Płyn do czyszczenia i pielęgnacji mebli w spray'u - 400 ml - Higiena.NET

Gold Wax - Płyn do czyszczenia i pielęgnacji mebli w spray'u - 400 ml

Kod towaru: 004066

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 9,05

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Gold Wax

W magazynie: 26 szt
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Gold Wax - Płyn do czyszczenia i pielęgnacji mebli w spray'u - 400 ml

Opis

Preparat do pielęgnacji mebli w spray'u o działaniu antystatycznym

Wysokiej jakości, praktyczny środek do pielęgnacji mebli o kompleksowym działaniu. Nadaje się do czyszczenia i konserwacji wszelkiego rodzaju zabezpieczonych powierzchni drewnianych. Sprawdzi się doskonale zarówno w przypadku codziennej pielęgnacji, jak i podczas gruntownego czyszczenia trudnych zabrudzeń. Gold Wax sprawi, że przy minimalnym wysiłku usuniesz ciągle powracające, uciążliwe odciski palców oraz kurz. Wyjątkowy skład środka jest jednak odpowiedzialny nie tylko za utrzymanie wysokiego poziomu czystości.

Oferowany produkt podkreśla naturalne piękno drewnianych powierzchni, przywracając im dawny blask bez obaw o pozostawienie smug czy zacieków. Dzięki niemu Twoje meble zyskają na atrakcyjności i bez wątpienia zwrócą uwagę gości. Co więcej, zawarte w recepturze składniki antystatyczne utrudnią osadzanie się kurzu i brudu w przyszłości, tym samym gwarantując Twoim meblom długotrwałą czystość.

Dodatkowo, środek zneutralizuje nieprzyjemne zapachy i zastąpi je świeżą wonią inspirowaną kwiatowymi i drzewnymi nutami, które wpłyną pozytywnie na Twój nastrój. Butelka preparatu marki Gold Wax wyposażona została w praktyczny aplikator w spray’u. Umożliwia on wygodne rozpylanie środka, co wyraźnie ułatwia dozowanie i pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Dzięki niemu Twoja praca stanie się prosta i wygodna, a końcowy efekt znacznie bardziej widoczny.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię preparatem, a następnie przetrzyj czystą, miękką szmatką. Przed właściwym użyciem, sugerowane jest sprawdzenie działania środka na mniej widocznym fragmencie powierzchni.


Parametry

Pojemność:400 ml
Zapach:Kwiatowo-drzewny