• Gold Wax - Preparat do pielęgnacji mebli z nabłyszczaczem - 300 ml - Higiena.NET

Gold Wax - Preparat do pielęgnacji mebli z nabłyszczaczem - 300 ml

Kod towaru: CH/PŁ/GOLDWAX/CLAS

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 7,90

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Gold drop

Marka: Gold Wax

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Gold Wax - Preparat do pielęgnacji mebli z nabłyszczaczem - 300 ml

Opis

Nabłyszczający preparat do mycia i pielęgnacji mebli

Praktyczny środek do pielęgnacji mebli o kompleksowym działaniu. Nadaje się do czyszczenia i konserwacji wielu rodzajów powierzchni np. drewna, metalu i tworzyw sztucznych, w tym urządzeń RTV. Jest niezastąpiony zarówno w przypadku codziennej pielęgnacji jak i podczas gruntownego czyszczenia silnych zabrudzeń. Gold Wax umożliwi Ci przede wszystkim usunięcie ciągle powracających, uciążliwych odcisków palców.

Spray wyróżniają silne właściwości nabłyszczające, które przywrócą Twoim meblom dawny blask i odświeżą kolor, wyraźnie wpływając na uwydatnienie ich naturalnego piękna. Preparat zagwarantuje Ci utrzymującą się przez długi czas czystość bez smug i zacieków.

Dodatkowo, Gold Wax usunie przykre zapachy i zastąpi je przyjemną wonią inspirowaną świeżymi nutami, które zwiększą komfort Twoich gości. Puszka preparatu wyposażona została w praktyczny aplikator w spray’u, który umożliwi wygodne rozpylanie środka, co znacząco ułatwi jego dozowanie i pozwoli Ci dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Dzięki niemu Twoja praca zostanie wyraźnie usprawniona, gwarantując Ci bardzo szybkie i efektywne działanie.


Zastosowanie

Spryskaj powierzchnię preparatem z odległości około 20 cm, a następnie przetrzyj czystą, miękką szmatką. Przed właściwym użyciem, sugerowane jest sprawdzenie działania środka na mniej widocznym fragmencie powierzchni.


Parametry

Pojemność:300 ml