• Ideall Grip+ – Rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, ekstra grube, 50 sztuk – M - Higiena.NET

Ideall Grip+ – Rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, ekstra grube, 50 sztuk – M

Kod towaru: RD30233003

Cena brutto 46,55

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ideall Grip+ – Rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, ekstra grube, 50 sztuk – M

Opis

Ideall Grip+ – Rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, ekstra grube, 50 sztuk – M

Profesjonalne rękawiczki ochronne wykonane z warstwy nitrylu grubszej o 250% niż w standardowych modelach. Ogromną zaletą wykorzystywanego materiału jest przyjazność dla skóry. W przeciwieństwie do lateksu, nitryl jest neutralny, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych spada właściwie do zera. Sprawdzą się idealnie w przypadku wszystkich, nawet najbardziej wymagających zadań w lokalach gastronomicznych, gabinetach medycznych, zakładach kosmetycznych czy w branży remontowej lub motoryzacyjnej.

Stanowi pierwszą i najbardziej podstawową formę ochrony przeciwko uszkodzeniom skóry i chorobom przenoszonym przez różnego rodzaju drobnoustroje. Pomagają w ochronie m.in. przed bakteriami, grzybami czy wirusami, w tym koronawirusem Covid-19. Oprócz tego rękawiczki wyróżnia także wiele innych, praktycznych funkcji, m.in.:

  • Nitryl i brak pudru - minimalne ryzyko podrażnień
  • Tekstura na końcówkach palców - pewny chwyt, nawet w trudnych warunkach
  • Rolowany mankiet - ułatwia zakładanie i zdejmowanie
  • Uniwersalny kształt - pasują na lewą i prawą dłoń


Dzięki zastosowanej o 250% grubszej warstwie nitrylu oraz diamentowej i chlorowanej teksturze, wyróżniają się spośród zwykłych rękawiczek niesamowitą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, zostały skonstruowane tak, aby ich grubość wpływała także pozytywnie na pewność chwytu, zwłaszcza w mokrych warunkach. Zapewniają wyraźnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki nitrylowe, chroniąc przed różnego rodzaju drobnymi wypadkami.


Zastosowanie

Rękawice Ideall Grip+ nie są wyrobem medycznym i służą do jednorazowego użytku. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawiczki zaklysyfikowane zostały jako Środek Ochrony Indywidualnej kategorii I. Wykazują działanie ochronne zgodne z normami EN 420:2003+A1:2009


Parametry

Kolor:Czarny
Materiał:Nitryl
Rozmiar:M
AQL(poziom szczelności):1.5
Opakowanie:50 sztuk