• Fixi - Gumowe rękawice gospodarcze, żółte - M - Higiena.NET

Fixi - Gumowe rękawice gospodarcze, żółte - M

Kod towaru: FX1-R-5184

Cena brutto 2,40

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Fixi - Gumowe rękawice gospodarcze, żółte - M

Opis

Fixi – Gumowe rękawice gospodarcze, żółte - M

Praktyczne, wytrzymałe rękawice gospodarcze wykonane z lateksu, bardzo elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Idealnie sprawdzą się zarówno w użytku domowym, jak i profesjonalnym, dzięki czemu stanowią częsty wybór fachowych firm sprzątających. Co więcej, cieszą się popularnością w takich branżach jak ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze a także rolnictwo.

Rękawice stanowią nieocenioną pomoc np. podczas sprzątania łazienki (czy to w domu czy galerii handlowej) a także innych pomieszczeń gospodarczych. To niezbędne narzędzie w trakcie pracy z różnego rodzaju detergentami oraz środkami, które mogą być drażniące. Dzięki grubej i niezwykle szczelnej warstwie lateksu nasza skóra jest w 100% bezpieczna. Nie musimy martwić się szkodliwymi mikroorganizmami, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi podstawowego działania.

Dodatkowo, bardzo pewny chwyt i przyczepność podczas wykonywania zadań, zagwarantuje antypoślizgowe moletowanie po wewnętrznej stronie dłoni. Z rękawicami Fixi praca stanie się o wiele bardziej komfortowa.


Zastosowanie

Odradza się korzystania z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi.


Parametry

Kolor:Żółty
Materiał:Lateks
Rozmiar:M
Opakowanie:1 para