• Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml - Higiena.NET

Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml

Kod towaru: 3041660

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 32,00

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml

Opis

Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętu medycznego. Preparat stworzony został z myślą o miejscach w których wysoki poziom higieny stanowi najwyższy priorytet. Sprawdzi się perfekcyjnie np. podczas odkażania foteli stomatologicznych czy rożnego rodzaju narzędzi specjalistycznych.

Dzięki swojej silnie skoncentrowanej recepturze na bazie alkoholu, preparat Incidin Liquid Spray w bardzo wydajny sposób zadba kompleksowo o sterylność czyszczonych powierzchni bez obaw o ich uszkodzenie. Wystarczy niewielka dawka, aby błyskawicznie usunąć bakterie, wirusy i drożdże, nawet na powierzchniach, które nie zostały wcześniej dokładnie umyte. Dodatkowo, preparat pozostawia po użyciu przyjemny, świeży zapach.

Niezwykła skuteczność preparatu wyraźnie usprawnia proces dezynfekcji i zwiększa jej częstotliwość, a co za tym idzie podnosi ogólny standard higieny.


Zastosowanie

Preparat jest gotowy do użycia. Preparat należy nanieść na suchą ściereczkę za pomocą której przetrzemy powierzchnię w celu dezynfekcji, bądź bezpośrednio spryskać powierzchnię. W obu przypadkach wymagane jest pozostawienie preparatu do wyschnięcia. Określony poziom skuteczności dezynfekcji uzależniony jest od czasu, który upłynął od kontaktu preparatu z powierzchnią. Dla działania bakteriobójczego (norma EN 16615) w warunkach brudnych czas ten to 1 minuta.


Parametry

Pojemność:650 ml