• Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml - Higiena.NET

Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml

Kod towaru: 3041660

Cena brutto 28,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Ecolab

Marka: Ecolab

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml

Opis

Ecolab Incidin Liquid Spray – Preparat do dezynfekcji – 650 ml

Przeznaczony do profesjonalnego użytku preparat marki Ecolab do dezynfekcji powierzchni oraz sprzętu medycznego. Preparat stworzony został z myślą o miejscach w których wysoki poziom higieny stanowi najwyższy priorytet. Sprawdzi się perfekcyjnie np. podczas odkażania foteli stomatologicznych czy rożnego rodzaju narzędzi specjalistycznych.

Dzięki swojej silnie skoncentrowanej recepturze na bazie alkoholu, preparat Incidin Liquid Spray w bardzo wydajny sposób zadba kompleksowo o sterylność czyszczonych powierzchni bez obaw o ich uszkodzenie. Wystarczy niewielka dawka, aby błyskawicznie usunąć bakterie, wirusy i drożdże, nawet na powierzchniach, które nie zostały wcześniej dokładnie umyte. Dodatkowo, preparat pozostawia po użyciu przyjemny, świeży zapach.

Oprócz niezwykłej skuteczności, środek wyróżnia się także bardzo wysokim poziomem funkcjonalności. Butelka Incidin Liquid Spray wyposażona została w wygodny aplikator umożliwiający rozpylanie preparatu, co w znacznym stopniu ułatwia dozowanie preparatu i bez wysiłku pozwala dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Wyraźnie usprawnia to proces dezynfekcji, a także zwiększa jej częstotliwość, a co za tym idzie podnosi ogólny standard higieny.


Zastosowanie

Preparat jest gotowy do użycia. Preparat należy nanieść na suchą ściereczkę za pomocą której przetrzemy powierzchnię w celu dezynfekcji, bądź bezpośrednio spryskać powierzchnię. W obu przypadkach wymagane jest pozostawienie preparatu do wyschnięcia. Określony poziom skuteczności dezynfekcji uzależniony jest od czasu, który upłynął od kontaktu preparatu z powierzchnią. Dla działania bakteriobójczego (norma EN 16615) w warunkach brudnych czas ten to 1 minuta. Więcej informacji w dołączonej ulotce informacyjnej.


Parametry

Pojemność:650 ml