• Jan Niezbędny – Rękawice robocze, supermocne, lateksowe, żółto-niebieskie – L - Higiena.NET

Jan Niezbędny – Rękawice robocze, supermocne, lateksowe, żółto-niebieskie – L

Kod towaru: 235615

Cena brutto 5,90

Producent: Sarantis

Marka: Jan Niezbędny

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Jan Niezbędny – Rękawice robocze, supermocne, lateksowe, żółto-niebieskie – L

Opis

Jan Niezbędny – Rękawice robocze, supermocne, lateksowe, żółto-niebieskie – L

Bardzo wytrzymałe rękawice gospodarcze wykonane z lateksu, miękkiego i elastycznego materiału pozyskiwanego z naturalnych źródeł. Sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich podstawowych zadań w gospodarstwie domowym czy w ogrodzie np. podczas sprzątania.

Niezwykle gruba i szczelna warstwa lateksu w połączeniu z chłonącą pot bawełnianą wyściółką wewnątrz, wyraźnie zwiększa komfort użytkowania rękawic oraz ochrony przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami podstawowymi środkami chemicznymi.

Szorstka, antypoślizgowa faktura na palcach i części chwytnej rękawic gwarantują naprwdę pewny chwyt i świetną przyczepność podczas wykonywania zadań. Dodatkowo, rolowany mankiet pomaga dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice zapewniają ochronę przed podstawowymi środkami czyszczącymi. Nie należy ich wystawiać na działanie beznyny, kwasów, ługu itp. Rękawice marki Jan Niezbędny po użyciu należy umyć w bieżącej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.


Parametry

Rozmiar:L
Kolor:Żółto-niebieski
Materiał:Lateks - naturalna guma
Opakowanie:1 para

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!