• Kala Chanti Delice - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml - Higiena.NET

Kala Chanti Delice - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml

Kod towaru: 395472

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 32,10

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kala Chanti Delice - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml

Opis

Kala Chanti Delice - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml

Wysokiej jakości odświeżacz powietrza marki Kala na bazie naturalnych olejków zapachowych. Oferowany środek jest w stanie wypełnić Twoje pomieszczenia przyjemnym, utrzymującym się przez bardzo długi czas, aromatem inspirowanym francuskimi, luksusowymi perfumami D&G Dolce. Naturalna formuła odświeżacza wzbogacona została o silne składniki neutralizujące, dzięki którym usuniesz przykre zapachy permanentnie, a nie tylko je zamaskujesz. Doskonale pozbywa się takich nieprzyjemnych woni jak:

  • Dym papierosowy
  • Swąd odpadów organicznych
  • Zapach stęchlizny i spalenizny


Dodatkowo, odświeżacz wyróżnia się silnymi właściwościami dezynfekującymi i efektywnie odstrasza insekty, dzięki czemu pomaga utrzymać w Twoich pomieszczeniach bardzo wysoki poziom higieny. Dobrze sprawdzi się zarówno w pokoju hotelowym, gdzie zapadnie w pamięć i uprzyjemni gościom pobyt, w domowej łazience, gwarantując Ci utrzymujące się poczucie świeżości, czy wnętrzu samochodu, sprawiając, że zwyczajnie nie będziesz chciał z niego wysiąść.

Nuta zapachowa odświeżacza inspirowana jest m.in. słodko-ziołowymi olejkami kwiatów neroli, które działają niezwykle relaksująco oraz papają i kaszmirem, nadającymi całości nieco bardziej egzotycznego charakteru.

różne rodzaje butelek odświeżacza i medal zwycięzca konkursu Horeca 2018 w Krakowie


Instrukcja stosowania

Środek należy rozpylać bezpośrednio na powierzchnie, a nie w powietrze. Stosować tylko na powierzchniach zmywalnych. Nie używać na materiałach laminowanych z połyskiem.


Parametry

Pojemność:500 ml
Zapach:Papaja, olejki neroli, kaszmir

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!