• Kala Fresh Linen - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml - Higiena.NET

Kala Fresh Linen - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml

Kod towaru: 395373

Cena brutto 32,10

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kala Fresh Linen - Naturalny olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń - 500 ml

Opis

Kala Fresh Linen - Olejek zapachowy do odświeżania pomieszczeń

Wysokiej jakości odświeżacz powietrza marki Kala, którego formuła oparta została o naturalne olejki zapachowe. Prezentowany środek umożliwia nadanie Twoim pomieszczeniom przyjemnego, utrzymującego się przez bardzo długi czas aromatu kojarzącego się z miękkością świeżo wypranych ubrań. Naturalna receptura odświeżacza wzbogacona została o efektywne składniki neutralizujące przykre zapachy, dzięki którym usuniesz je permanentnie, a nie tylko zamaskujesz. Doskonale pozbywa się takich nieprzyjemnych woni jak:

  • Dym papierosowy
  • Swąd odpadów organicznych
  • Zapach stęchlizny i spalenizny


Olejek zapachowy może służyć także do mycia powierzchni. Bardzo skutecznie usuwa podstawowe zabrudzenia, nie pozostawiając po sobie zacieków i smug, oraz oczywiście odświeża materiały. Dodatkowo, środek posiada także właściwości dezynfekujące i efektywnie odstrasza insekty, dzięki czemu wspiera Cię w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny w pomieszczeniach. Świetnie sprawdzi się zarówno w pokoju hotelowym, gdzie zapadnie w pamięć i uprzyjemni gościom pobyt, w domowej łazience, gwarantując Ci utrzymujące się poczucie świeżości czy we wnętrzu samochodu, sprawiając, że nawet najdłuższa podróż stanie się przyjemna.

Nuta zapachowa odświeżacza to mieszanka naturalnych olejków eterycznych, która pozwala niemal odetchnąć ciepłym powietrzem wiosennego poranka i otula miękkością świeżo upranych ubrań. Stworzona by działać odprężająco na ciało i koić zmysły.

kosz ze świeżo upranymi ręcznikami i różne rodzaje butelek odświeżacza


Instrukcja stosowania

Środek należy rozpylać bezpośrednio na powierzchnie, a nie w powietrze. Stosować tylko na powierzchniach zmywalnych. Może służyć także jako dodatek do urządzeń sprzątających takich jak odkurzacze z filtrem wodnym. Nie używać na materiałach laminowanych z połyskiem.


Parametry

Pojemność:500 ml
Zapach:Świeżo wyprane ubrania, bawełna

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!