• Katrin Plus - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwowy, biały - 20 bind - Higiena.NET
  • Katrin Plus - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwowy, biały - 20 bind - Higiena.NET

Katrin Plus - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwowy, biały - 20 bind

Kod towaru: 35311

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 118,55

Ilość:

Jednostka miary: opakowanie

Producent: Metsa Tissue

Marka: Katrin

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Katrin Plus - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwowy, biały - 20 bind
  • Katrin Plus - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwowy, biały - 20 bind

Opis

Katrin Plus - Ręcznik papierowy w składce ZZ, 2-warstwowy, biały - 20 bind

Wysokiej jakości ręcznik papierowy marki Katrin, który sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach stawiających komfort i zadowolenie odwiedzających na pierwszym miejscu. Świetnym przykładem mogą być tutaj eleganckie restauracje, teatry, biura zarządów czy hotele. Oferowany standard wykonania, czyli Katrin Plus, dedykowany jest klientom poszukującym wyjątkowych, wręcz ekskluzywnych, rozwiązań. To jakość, która umożliwia wyrażenie dużej troski o użytkowników toalet i wywiera na nich dobre wrażenie.

Oferowany ręcznik został wykonany w technologii, która umożliwia efektywne pobieranie pojedynczego listka. Dzięki temu skutecznie zwiększamy higienę, ponieważ mamy gwarancję, że nikt wcześniej nie dotknął używanego przez nas właśnie ręcznika. Jednocześnie ograniczamy w ten sposób także jego zużycie, co znacząco wpływa na zmniejszenie kosztów kupna ręczników.

Ręcznik papierowy oparty jest na mieszance celulozy i ekologicznej makulatury, której zastosowanie łączy w sobie wyśmienitą jakość i ogranicza wpływ na środowisko naturalne. Produkt uzyskał m.in. certyfikaty Eu Flower Eco Label oraz Nordic Swan Eco Label. Co więcej, prezentowany produkt został dopuszczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością, dzięki czemu sprawdzi się idealnie w lokalach gastronomicznych.

Dwie wytrzymałe warstwy oraz miękka, wyjątkowo przyjemna w dotyku faktura, uczynią z niego bardzo wygodne rozwiązanie, które z całą pewnością zaskoczy Twoich gości oraz pracowników i zrobi na nich ogromne wrażenie.


Instrukcja stosowania

Ręcznik papierowy jest kompatybilny z dozownikami marki Katrin.


Parametry

Liczba warstw:2
Materiał:Celuloza i makulatura
Długość listka:230 mm
Szerokość listka:224 mm
Kolor:Biały
Liczba listków w bindzie:200
Opakowanie:20 bind x 200 listków = 4000
Waga opakowania:7,72 kg

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.