• Katrin Plus S2 - Ręcznik papierowy w rolce mini, 2-warstwowy, biały - 12 rolek - Higiena.NET

Katrin Plus S2 - Ręcznik papierowy w rolce mini, 2-warstwowy, biały - 12 rolek

Kod towaru: 43400

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 156,45 204,40

204,40 zł Ilość:

Jednostka miary: karton

Producent: Metsa Tissue

Marka: Katrin

W magazynie: 2 karton
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Katrin Plus S2 - Ręcznik papierowy w rolce mini, 2-warstwowy, biały - 12 rolek

Opis

Katrin Plus S2 - Ręcznik papierowy w rolce mini, 2-warstwowy, biały - 12 rolek

Świetnej jakości ręcznik papierowy marki Katrin, który sprawdzi się doskonale przede wszystkim w miejscach stawiających wygodę odwiedzających na pierwszym miejscu. Świetnym przykładem mogą być tutaj biura zarządów, teatry, eleganckie restauracje czy hotele. Oferowany standard wykonania, czyli Katrin Plus, dedykowany jest klientom poszukującym wyjątkowych, wręcz ekskluzywnych, rozwiązań. To jakość, która umożliwia wyrażenie dużej troski o użytkowników toalet i wywiera na nich pozytywne wrażenie.

Oferowany ręcznik stworzono w technologii, która umożliwia skuteczne pobieranie pojedynczego listka. Dzięki temu efektywnie zwiększamy higienę, ponieważ jesteśmy pewni, że nikt wcześniej nie dotknął używanego przez nas właśnie ręcznika. Jednocześnie ograniczamy w ten sposób także jego zużycie, co wyraźnie wpływa na redukcję kosztów eksploatacji i zakupu ręczników.

Dwie wytrzymałe warstwy ręcznika zostały przebadane i zatwierdzone dermatologicznie a także uzyskały certyfikat EU Flower Eco Label. Udowadnia to, że ręcznik łączy w sobie bardzo wysoką jakość przy jednoczesnym zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dodatkowo, miękka, wyjątkowo przyjemna w dotyku faktura, uczynią z niego bardzo wygodne rozwiązanie, które z całą pewnością zaskoczy Twoich gości oraz pracowników i zrobi na nich ogromne wrażenie.


Instrukcja stosowania

Ręcznik papierowy jest kompatybilny z dozownikami Katrin Inclusive Centerfeed S.


Parametry

Liczba warstw:2
Długość listka:230 mm
Szerokość listka:205 mm
Kolor:Biały
Liczba listków na rolce:261
Opakowanie:12 rolek x 261 listków = 3132 listków
Waga opakowania:5,7 kg