• Katrin Pure Neutral – Hipoalergiczne mydło w pianie, bezwonne – 500 ml - Higiena.NET

Katrin Pure Neutral – Hipoalergiczne mydło w pianie, bezwonne – 500 ml

Kod towaru: 48410

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 17,10 22,35

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Marka: Katrin

Mało w magazynie
Od ręki

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Katrin Pure Neutral – Hipoalergiczne mydło w pianie, bezwonne – 500 ml

Opis

Katrin Pure Neutral - Hipoalergiczne mydło w pianie, bezwonne – 500 ml

Wysokiej jakości, bardzo wydajne mydło w pianie marki Katrin. Receptura oferowanego produktu została oparta o ekologiczne i łagodne składniki, co potwierdzają uzyskane certyfikaty Ecolabel European Flower oraz Nordic Swan.

Mydło jest delikatne i przyjemne w użyciu dla skóry naszych dłoni, nawet tej najbardziej wrażliwej i zniszczonej. Co więcej, zostało przebadane i zatwierdzone dermatologicznie, a w jego składzie nie znajdziemy powszechnych alergenów, dzięki czemu ryzyko wystąpienia jakichkolwiek niepożądanych reakcji spada właściwie do zera.

Cechą charakterystyczną produktów z linii Pure Neutral jest bezwonność i bardzo skuteczne składniki neutralizujące przykre zapachy. W ten sposób nasze dłonie po umyciu będą nie tylko higienicznie czyste, ale także pozbędziemy się z nich nieprzyjemnych aromatów np. woni alkoholu, którą może pozostawić po użyciu płyn do dezynfekcji.

Warto także zwrócić uwagę na fakt, że pianka to jedna z najbardziej ekonomicznych form mydła. Jest bardzo prosta w dozowaniu i łatwo się rozprowadza. 500 ml zawarte w prezentowanym opakowaniu to nawet do 1250 pojedynczych dawek, dzięki czemu oferowany wkład wystarcza na bardzo długi czas, a my możemy zaoszczędzić pieniądze.


Zastosowanie

Prezentowany produkt to wkład uzupełniający kompatybilny z bezdotykowymi dozownikami marki Katrin o kodach identyfikujących 44672 oraz 44702.


Parametry

Pojemność:500 ml
Liczba dawek: ≈ 1250
Zapach:Bezwonny

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!