• Kenolux Alco Cid-A – Spray dezynfekujący – 1 l - Higiena.NET

Kenolux Alco Cid-A – Spray dezynfekujący – 1 l

Kod towaru: 722597

Cena brutto 28,10

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux Alco Cid-A – Spray dezynfekujący – 1 l

Opis

Kenolux Alco Cid-A – Spray dezynfekujący – 1 l

Wygodny w użyciu preparat dezynfekujący marki Cid Lines, producenta środków chemicznych o profesjonalnym zastosowaniu, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Kenolux Alco Cid-A to produkt o uniwersalnym zastosowaniu, wykorzystywany do odkażania m.in. różnego rodzaju narzędzi, a także mebli, urządzeń, czy nawet elementów wyposażenia basenów. Dzięki swojej silnie skoncentrowanej recepturze na bazie alkoholu, w ekonomiczny sposób pomoże Ci zadbać o bezpieczeństwo pracy oraz wysoki standard higieny, zapewniany przez naturalne działanie bakterio, wiruso i grzybobójcze.

Preparat został stworzony przede wszystkim z myślą o przemyśle gastronomicznym, w związku z czym może być bezpiecznie użytkowany w miejscach w których wymagany jest stały kontakt z żywnością, np. na powierzchni blatów w sklepach spożywczych czy w ladach chłodniczych.


Zastosowanie

Kenolux Alco Cid-A stosować bez rozcieńczania. Ówcześnie umytą powierzchnię spryskać preparatem i pozostawić do wyschnięcia. W zależności od potrzeb odczekać odpowiednią ilość czasu, np. 2 minuty dla działania grzybobójczego, lub 3 dla działania bakteriobójczego.


Parametry

Pojemność:1 l