• Kenolux Carpet Cleaner – Środek do mycia dywanów – 5 l - Higiena.NET

Kenolux Carpet Cleaner – Środek do mycia dywanów – 5 l

Kod towaru: 800140

Cena brutto 94,90

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux Carpet Cleaner – Środek do mycia dywanów – 5 l

Opis

Kenolux Carpet Cleaner - Środek do prania dywanów – 5 l

Wysokiej jakości preparat czyszczący marki Cid Lines, producenta środków chemicznych o profesjonalnym zastosowaniu, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Kenolux Carpet Cleaner to produkt przeznaczony do prania dywanów, który dzięki swojej specjalnej, silnie skoncentrowanej recepturze w ekonomiczny sposób usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, w tym także plamy tłuszczu.

Kenolux Carpet Cleaner zapewni nie tylko nieskazitelną czystość eksploatowanym powierzchniom, ale także zneutralizuje przykre zapachy, zastępując je przyjemną, świeżą wonią, wpływającą pozytywnie na ogólne poczucie komfortu.


Zastosowanie

Przed użyciem należy usunąć plamy i luźne zabrudzenia z powierzchni oraz rozpuścić środek w czystej wodzie, a stopień stężenia dostosować do poziomu zabrudzeń.

  • Lekkie zabrudzenia - 10-20 ml na 1 l czystej wody
  • Średnie zabrudzenia - 30-50 ml na 1 l czystej wody
  • Trudne zabrudzenia - 50-100 ml na 1 l czystej wody

W przypadku prania ręcznego dozuj tak uzyskany roztwór na powierzchnię i szoruj za pomocą szczotki. Następnie pozostaw całość do wyschnięcia i wyczyść odkurzaczem na sucho. Podczas mycia maszynowego nanieś roztwór i szoruj za pomocą wybranego urządzenia piorącego - zgodnie z instrukcją producenta. Po skończonym praniu również pozostaw do wyschnięcia i odkurz na sucho.


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!