• Kenolux D Cid - Odkamieniacz - 5 l - Higiena.NET

Kenolux D Cid - Odkamieniacz - 5 l

Kod towaru: 720906/036553

Cena brutto 81,20

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux D Cid - Odkamieniacz - 5 l

Opis

Kenolux D Cid - Odkamieniacz - 5 l

Profesjonalny, płynny preparat do czyszczenia powierzchni narażonych na osadzanie się kamienia marki Cid Lines, producenta środków chemicznych o fachowym zastosowaniu, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Silnie skoncentrowany skład Kenolux D Cid w ekonomiczny sposób skutecznie usunie nawet najtrudniejsze osady z kamienia, a zawarte w nim składniki nabłyszczające nie tylko nie pozostawią uciążliwych śladów i przywrócą połysk czyszczonym powierzchniom, ale także zneutralizują przykre zapachy.

Kenolux D Cid dzięki recepturze opartej na naturalnych dla środowiska składnikach (w tym czwartorzędowej soli amoniowej) może być bezpiecznie stosowany na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z żywnością – stworzony m.in. z myślą o ekspresach do kawy i innych urządzeniach gastronomicznych, czy powierzchniach ceramicznych.


Zastosowanie

Produkt rozcieńczyć w stosunku około 5 - 20% do całej objętości wody, w zależności od stopnia zabrudzenia. Urządzenie wypełnić roztworem. Po odkamienianiu wypłukać czystą, pitna wodą.


Parametry

Pojemność:5 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!