• Kenolux Eco Des – Naturalny produkt czyszcząco-dezynfekujący – 5 l - Higiena.NET

Kenolux Eco Des – Naturalny produkt czyszcząco-dezynfekujący – 5 l

Kod towaru: 719128

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 82,55

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux Eco Des – Naturalny produkt czyszcząco-dezynfekujący – 5 l

Opis

Kenolux Eco Des - Naturalny produkt czyszcząco-dezynfekujący – 5 l

Ekologiczny, uniwersalny produkt czyszczący o właściwościach dezynfekujących i nabłyszczających marki Cid Lines, producenta środków chemicznych o profesjonalnym zastosowaniu, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Kenolux Eco Des to silnie skoncentrowany środek czyszczący przeznaczony do mycia wszystkich rodzajów powierzchni i urządzeń, stworzony głównie z myślą o lokalach gastronomicznych. Dzięki recepturze opartej na naturalnych dla środowiska składnikach (w tym czwartorzędowej soli amoniowej) może być bezpiecznie stosowany na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z żywnością.

Kompleksowe działanie Kenolux Eco Des oznacza nie tylko nieskazitelną czystość, ale także troskę o bezpieczeństwo pracy oraz wysoki standard higieny, zapewniany przez naturalne działanie bakterio i grzybobójcze.


Zastosowanie

Przed właściwym czyszczeniem, myte powierzchnie spłukać wodą. Produkt rozcieńczyć. Stosować w stężeniu 1 - 5% do całej objętości wody. Rozprowadzić na powierzchni, po czym umyć za pomocą ściereczki bądź gąbki. Odczekać 15 minut dla działania dezynfekującego. W przypadku miejsc mających kontakt z żywnością, produkt spłukać dokładnie wodą.


Parametry

Pojemność:5 l