• Kenolux F400 – Płyn do mycia trudnych zabrudzeń – 10 l - Higiena.NET

Kenolux F400 – Płyn do mycia trudnych zabrudzeń – 10 l

Kod towaru: 044377

Cena brutto 139,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux F400 – Płyn do mycia trudnych zabrudzeń – 10 l

Opis

Kenolux F400 - Płyn do mycia trudnych zabrudzeń – 10 l

Wysokiej jakości, alkaliczny płyn do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni. Nowoczesna, bardzo silnie skoncentrowana formuła środka nie tylko błyskawicznie usunie wszystkie plamy, ale równiez pomoże przywrócić Twoim materiałom świetny wygląd.

Oferowany preparat marki Kenolux stanowi perfekcyjne rozwiązanie w przypadku czyszczenia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni, takich jak płytki ceramiczne, marmur, PCV, czy linoleum. Produkt został zaprojektowany z myślą o umożliwieniu pośredniego kontaktu z żywnością, dlatego sprawdzi się bardzo dobrze w obiektach sektora spożywczego np. w halach przetwórstwa żywności.

Doskonałe właściwości odtłuszczające środka F400 sprawią, że przy minimalnym wysiłku pozbędziemy się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Różnego rodzaju oleje mineralne czy ślady po gumach nie będą już dla nas problemem.

Preparat jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, po zastosowaniu nie pozostawia uciążliwych smug, zacieków i zarysowań. Jedynym wyjątkiem jest aluminium oraz podłogi miękkie, w ich przypadku odradzamy stosowanie środka F400.

Kenolux F400 łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Korzystanie z preparatu marki Kenolux wyraźnie wpłynie na poziom komfortu i wydajność Twojej pracy, sprawiając, że jak dotąd bardzo trudne i czasochłonne czyszczenie, stanie się po prostu szybkie i wygodne.


Zastosowanie

Środek należy rozcieńczyć w wodzie. Zalecane jest stosowanie stężenia od 1-10%, w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Preparat może być używany zarówno do mycia ręcznego i maszynowego.


Parametry

Pojemność:10 l