• Kenolux F500 – Płyn do trudnych zabrudzeń i odtłuszczania – 10 l - Higiena.NET

Kenolux F500 – Płyn do trudnych zabrudzeń i odtłuszczania – 10 l

Kod towaru: 045176

Cena brutto 159,95

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux F500 – Płyn do trudnych zabrudzeń i odtłuszczania – 10 l

Opis

Kenolux F500 - Płyn do trudnych zabrudzeń i odtłuszczania – 10 l

Wysokiej jakości, zasadowy płyn do mycia silnie zabrudzonych powierzchni. Nowoczesna, bardzo silnie skoncentrowana formuła środka nie tylko błyskawicznie usunie wszystkie zabrudzenia, ale także, dzięki właściwościom nabłyszczającym, pomoże przywrócić Twoim podłogom świetny wygląd.

Oferowany preparat marki Kenolux stanowi perfekcyjne rozwiązanie w przypadku czyszczenia różnego rodzaju wodoodpornych powierzchni, takich jak płytki ceramiczne, marmur, PCV, czy linoleum. Produkt został zaprojektowany z myślą o umożliwieniu pośredniego kontaktu z żywnością, dlatego sprawdzi się bardzo dobrze w obiektach sektora spożywczego np. w halach przetwórstwa żywności.

Doskonałe właściwości odtłuszczające środka F500 sprawią, że przy minimalnym wysiłku pozbędziemy się nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń. Różnego rodzaju tłuste osady czy ślady po wózkach widłowych, przestaną być dla nas problemem.

Preparat jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, technologia szybkiego odparowywania zapobiega pozostawieniu uciążliwych smug, zacieków i zarysowań. Jedynym wyjątkiem jest aluminium oraz podłogi miękkie, w ich przypadku odradzamy stosowanie środka F500.

Kenolux F500 łączy w sobie profesjonalne działanie oraz wysoką wydajność, gwarantującą znacznie mniejsze, bardziej ekonomiczne zużycie preparatu przy zachowaniu 100% skuteczności. Korzystanie z preparatu marki Kenolux wyraźnie wpłynie na poziom komfortu i wydajność Twojej pracy, sprawiając, że jak dotąd bardzo trudne i czasochłonne czyszczenie, stanie się po prostu szybkie i wygodne.


Zastosowanie

Środek należy rozcieńczyć w wodzie. Zalecane jest stosowanie stężenia od 1-10%, w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni. Preparat może być używany zarówno do mycia ręcznego i maszynowego.


Parametry

Pojemność:10 l