• Kenolux Grill Extra – Odtłuszczacz do grilla i piekarników  – 1 l - Higiena.NET

Kenolux Grill Extra – Odtłuszczacz do grilla i piekarników – 1 l

Kod towaru: 061572

Cena brutto 39,15

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux Grill Extra – Odtłuszczacz do grilla i piekarników  – 1 l

Opis

Kenolux Grill Extra - Odtłuszczacz do grilla i piekarników – 1 l

Wysokiej jakości płyn czyszczący o silnych właściwościach odtłuszczających marki Cid Lines, producenta środków chemicznych profesjonalnego zastosowania, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Kenolux Grill Extra to produkt przeznaczony przede wszystkim do czyszczenia powierzchni narażonych na przypalanie i zatłuszczenia, takich jak: ruszt grilla, piekarnik czy frytkownica.

Kenolux Grill Extra dzięki swojej bardzo silnie skoncentrowanej recepturze w ekonomiczny sposób pozdbędzie się nawet najtrudniejszych i najbardziej uciążliwych zabrudzeń z przypalonego tłuszczu, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug.

Wersja Extra jest udoskonaleniem podstawowego, dostępnego w sprzedarzy preparatu Kenolux Grill i jest odpwowiedzią na nieprzerwanie rosnące wymagania klientów. Preparat charakteryzuje się przede wszystkim znacznie szybszym i bardziej wydajnym działaniem, oraz stanowi rozwiązanie, które pomoże uniknąć powstawania uciążliwych zarysowań na czyszczonych powierzchniach.


Zastosowanie

W przypadku czyszczenia pieca lub grilla: Schłodzić piec, po czym bez rozcieńczania rozpylić na jego powierzchni preparat. Po odczekaniu kilku minut usunąć tłuszcz nylonową szczotką, a następnie spłukać czystą wodą. Na koniec przetrzeć suchą szmatką.

W przypadku czyszczenia frytkownicy: Wnętrze frytkownicy wypełnić wodą. Preparat rozcieńczyć w stosunku 10-50% do całej objętości wody. Następnie podgrzewać frytkownicę do maksymalnie 80⁰C przez około 10 minut, po czym pozostawić do ostudzenia. Po upływie kolejnych 15 minut od ostudzenia roztworu wypłukać wnętrze czystą wodą.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!