• Kenolux Grill - Odtłuszczacz do grilla i piekarników  – 1 l - Higiena.NET

Kenolux Grill - Odtłuszczacz do grilla i piekarników – 1 l

Kod towaru: 032923

Cena brutto 25,70

Producent: Cid Lines

Marka: Kenolux

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux Grill - Odtłuszczacz do grilla i piekarników  – 1 l

Opis

Kenolux Grill - Odtłuszczacz do grilla i piekarników – 1 l

Wysokiej jakości preparat czyszczący o właściwościach odtłuszczających marki Cid Lines, producenta środków chemicznych profesjonalnego zastosowania, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Kenolux Grill to produkt przeznaczony przede wszystkim do czyszczenia powierzchni narażonych na przypalanie i zatłuszczenia, takich jak: ruszt grilla, piekarnik czy frytkownica.

Kenolux Grill dzięki swojej silnie skoncentrowanej recepturze w ekonomiczny sposób usuwa nawet najtrudniejsze i najbardziej uciążliwe zabrudzenia z przypalonego tłuszczu, pozostawiając po sobie nieskazitelną czystość bez smug i zarysowań.


Zastosowanie

W przypadku czyszczenia pieca lub grilla: Schłodzić piec, po czym bez rozcieńczania rozpylić na jego powierzchni preparat. Po odczekaniu kilku minut usunąć tłuszcz nylonową szczotką, a następnie spłukać czystą wodą. Na koniec przetrzeć suchą szmatką.

W przypadku czyszczenia frytkownicy: Wnętrze frytkownicy wypełnić wodą. Preparat rozcieńczyć w stosunku 10 - 50% do całej objętości wody. Następnie podgrzewać frytkownicę do maksymalnie 80⁰C przez około 10 minut, po czym pozostawić do ostudzenia. Po upływie kolejnych 15 minut od ostudzenia roztworu wypłukać wnętrze czystą wodą.


Parametry

Pojemność:1 l

Dokumenty

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!