• Kenolux L8000 - Kwasowy środek dezynfekcyjny – 25kg - Higiena.NET

Kenolux L8000 - Kwasowy środek dezynfekcyjny – 25kg

Kod towaru: KENOLUX L8000

Podatek VAT: 8,00%

Cena brutto 353,30

Producent: Cid Lines

Marka: Cid Lines

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux L8000 - Kwasowy środek dezynfekcyjny – 25kg

Opis

Kenolux L8000 – Kwasowy środek dezynfekcyjny – 25kg

Wysokiej jakości, kwasowy środek dezynfekcyjny marki Cid Lines, producenta środków chemicznych o profesjonalnym zastosowaniu, np. w gastronomii lub sanitariatach.

Kenolux L8000 to produkt stworzony z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa oraz wysokiego standardu higieny pracy, gwarantowanego przez naturalne działanie bakterio, grzybo, a nawet wirusobójcze. Receptura zawierająca kwas nadoctowy podoła wszystkim, nawet najtrudniejszym zadaniom, ale dostosowana jest przede wszystkim do kompleksowej dezynfekcji bielizny szpitalnej i hotelowej, np. pościeli czy odzieży personelu.


Zastosowanie

Działanie bakterio i grzybobójcze: produkt rozcieńczyć w stosunku 0,7 ml na 1 l całej objętości wody o temperaturze około 70⁰C. Umieścić materiały przeznaczone do dezynfekcji w uzyskanym roztworze i pozostawić na 10 minut.

Działanie wirusobójcze: produkt rozcieńczyć w stosunku 1 ml na 1 l całej objętości wody o temperaturze około 60⁰C. Umieścić materiały przeznaczone do dezynfekcji w uzyskanym roztworze i pozostawić na 60 minut.


Parametry

Pojemność:25 kg