• Kenolux S 100 – Kwaśny płyn do mycia powierzchni sanitarnych – 5 l - Higiena.NET

Kenolux S 100 – Kwaśny płyn do mycia powierzchni sanitarnych – 5 l

Kod towaru: 828559

Cena brutto 70,65 90,85

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Cid Lines

Marka: Cid Lines

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kenolux S 100 – Kwaśny płyn do mycia powierzchni sanitarnych – 5 l

Opis

Kenolux S 100 – Kwaśny płyn do mycia powierzchni sanitarnych – 5 l

Profesjonalny, kwasowy środek do mycia oraz konserwacji wszelkiego rodzaju powierzchni sanitarnych - niezwykle funkcjonalna propozycja oferowana przez markę Cid Lines, producenta środków chemicznych fachowego zastosowania, np. w gastronomii lub sanitariatach. Doskonały zarówno podczas codziennych prac, jak i w trakcie gruntownego czyszczenia.

Kenolux S 100 to produkt stworzony z myślą o kompleksowym czyszczeniu sanitariatów odpornych na działanie kwasów. Dzięki wyjątkowo skoncentrowanej recepturze błyskawicznie rozpuszcza brud, przede wszystkim osady z kamienia wodnego czy ślady uryny oraz przywraca powierzchniom połysk bez smug i zacieków. Dodatkowo, preparat pomaga zneutralizować przykre zapachy, zastępując ją przyjemną, świeżą wonią, która utrzyma się przez długi czas.


Zastosowanie

Preparat rozcieńczyć z wodą w zależności od sposobu dozowania. W przypadku dozowania ręcznego rozcieńczyć w stosunku 10 - 20 ml na 1 litr wody. Dozując środek za pomocą atomizera w spray'u wykorzystaj roztwór 100-150 ml środka w 1 litrze wody.


Parametry

Pojemność:5 l