• Kids Art – Dziecięce rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, 50 sztuk – XS - Higiena.NET

Kids Art – Dziecięce rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, 50 sztuk – XS

Kod towaru: RD30218001

Cena brutto 27,90

Producent: Mercator Medical

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kids Art – Dziecięce rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, 50 sztuk – XS

Opis

Kids Art – Dziecięce rękawiczki ochronne, nitrylowe, bezpudrowe, 50 sztuk – XS

Wysokiej jakości rękawiczki wykonane z nitrylu, hipoalergicznej alternatywy dla wyrobów lateksowych. Brak środka pudrującego w połączeniu z przyjaznym dla skóry nitrylem, zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowych na delikatnej skórze Twojego dziecka właściwie do zera.

W opakowaniu znajdują się rękawiczki w najróżniejszych kolorach, co dzieci na pewno docenią. Ich rozmiar dostosowany został do pociech w wieku od 5 do 12 lat. Rękawiczki nie tylko pomogą chronić malucha przed drobnoustrojami,w tym koronawirusem Covid-19, ale także nadadzą się idealnie do zabaw i prac w domu, szkole czy ogrodzie np.:

  • Zabawy plastyczne
  • Pomoc podczas gotowania
  • Opieka nad roślinkami
  • Sprzątanie pokoju

Niebywała miękkość i elastyczność nitrylu, sprawiają, że rękawiczki idealnie dopasują się do dłoni, zapewniając dziecku bardzo pewny chwyt oraz wpływając niezwykle pozytywnie na komfort ich noszenia. Dodatkowo, pasują zarówno na lewą, jak i na prawą rękę, a rolowany mankiet ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie.

Dodatkowo, nitryl z którego wykonane są rękawiczki odznacza się także bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Zapewnia nawet trzykrotnie większą odporność na przebicia niż standardowe rękawiczki lateksowe, chroniąc przed różnymi, nieszczęśliwymi wypadkami.


Zastosowanie

Rękawiczki służą do jednorazowego użytku i nie są jałowe. Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które uległy uszkodzeniu. Nie stosować do ochrony przed groźnymi substancjami chemicznymi. Rękawice zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.


Parametry

Rozmiar:XS
Kolor:Różnokolorowe
Materiał:Nitryl - syntetyczny lateks
Poziom szczelności(AQL):1,5
Opakowanie:50 sztuk