• Kleen Rapido - Płyn do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 10 l - Higiena.NET

Kleen Rapido - Płyn do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 10 l

Kod towaru: 601.082

Podatek VAT: 23,00%

Cena brutto 120,80

Ilość:

Jednostka miary: sztuka

Producent: Kleen Purgatis

Marka: Kleen

Brak w magazynie
Dostępny na zamówienie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Kleen Rapido - Płyn do gruntownego czyszczenia sanitariatów - 10 l

Opis

Kleen Rapido - Płyn na bazie kwasu solnego do usuwania trudnych zabrudzeń

Profesjonalny płyn na bazie kwasu solnego do usuwania trudnych zanieczyszczeń i uciążliwych osadów, takich jak np. rdza, kamień wodny czy pozostałości cementu i wapna. Skoncentrowana receptura preparatu gwarantuje doskonałe efekty nawet przy użyciu niewielkiej ilości wymieszanej z wodą. Przekłada się to bezpośrednio na dużą oszczędność pieniędzy, ponieważ środek wystarcza na bardzo wiele użyć. Dodatkowo, w składzie środka znajdują się także zintegrowane inhibitory korozyjne, które pomogą zabezpieczyć nasze powierzchnie przed rdzą.

Kleen Rapdio został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o obiektach takich jak zakłady przemysłowe, baseny, łaźnie czy hale pływackie. Dzięki zawartości kwasu solnego, oferowany środek doskonale czyści powierzchnie przy minimalnym wkładzie człowieka. Szorowanie powierzchni nie jest wymagane, nasza praca ogranicza się właściwie do naniesienia i zmycia preparatu czystą wodą. Należy jednak pamiętać, aby nie stosować środka na powierzchniach wrażliwych na kwasy np. chromowanych lub marmurowych.


Zastosowanie

Myte powierzchnie należy przed czyszczeniem zmoczyć wodą. Środek należy rozcieńczyć w wodzie w odniesieniu do poziomu zabrudzeń:

  • Czyszczenie okresowe (średnie zabrudzenia) – sugerowane proporcje preparatu do wody = od 1:50 do 1:100
  • Czyszczenie gruntowne(trudne zabrudzenia) – sugerowane proporcje preparatu do wody = 1:10

Uzyskany roztwór preparatu z wodą nanosimy na mytą powierzchnię i pozostawiamy na kilka minut. Po tym czasie dokładnie spłukujemy całość wodą. Przy wyjątkowo uporczywych zabrudzeniach, można zastosować środek bez rozcieńczania.


Parametry

Pojemność:10 l
Zapach:perfumowany
Wartość pH koncentratu:1

TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE

Nasz sklep internetowy korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.