• Korczak – Rękawice olejoodporne, gumowe,  czerwone – 35 cm - Higiena.NET

Korczak – Rękawice olejoodporne, gumowe, czerwone – 35 cm

Kod towaru: RE-039

Cena brutto 19,85 25,50

Brak w magazynie

Wystaw opinie:

Oceń pierwszy!

  • Korczak – Rękawice olejoodporne, gumowe,  czerwone – 35 cm

Opis

Korczak – Rękawice olejoodporne, gumowe, czerwone – 35 cm

Profesjonalne rękawice gospodarcze wykonane z PCV, niezwykle elastycznego i wytrzymałego materału, dzięki czemu sprawdzą się perfekcyjnie w przypadku wszystkich trudnych zadań wykonywanych np. w warsztacie samochodowym bądź placu budowy oraz podczas kontaktu z takimi substancjami jak oleje, środki czyszczące czy silne detergeny

Dzięki bardzo grubej, powlekanej z obu stron niezwykle szczelnej warstwie PCV i chłonącej pot bawełnianej wyściółce wewnątrz, wyraźnie zwiększony został poziom ochrony rękawic przed przedostawaniem się mikroorganizmów, uszkodzeniami mechanicznymi i środkami chemicznymi.

Elastyczny, długi mankiet zagwarantuje nie tylko jeszcze większe bezpieczeństwo podczas pracy, ale także pomoże dopasować rękawice do dłoni oraz ułatwia ich zakładanie oraz zdejmowanie.

Uwaga! Oferowany produkt jest zalegający, w związku z czym uprzedzamy, że mogą pojawić się na nim zakurzenia lub drobne zabrudzenia.


Zastosowanie

Przed użyciem zalecane jest sprawdzenie pod względem powodowanych uszkodzeń oraz niekorzystanie z rękawic, które już uległy uszkodzeniu. Rękawice marki Korczak po użyciu należy umyć w bieżącej wodzie i pozostawić do wyschnięcia.


Parametry

Kolor:Czerwone
Materiał:PCV
Długość:35 cm
Opakowanie:1 para

Opinie

    Bądź pierwszy. Oceń towar!